Neler Yeni

Deathloop 74 TL steam key

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
TP'deki çoğu kişiyi de bekletiyor, hatta direkt siparişi iptal ediyorlarmış. Garip.
yahu ne kadar saçma bir site parasını almıyor mu ne diye böyle bu site anlamış değilim. Zaten telefon doğrulamasını da yaptık

BGSGP

80+ Bronze
yahu ne kadar saçma bir site parasını almıyor mu ne diye böyle bu site anlamış değilim. Zaten telefon doğrulamasını da yaptık
Bana anında kodu verdiği için sitenin fanboyluğunu yapmasam olmaz.

DÜNYANIN EN İYİ SİTESİ, BEDAVAYA OYUN SATIYOLAR DAHA NE BEĞENMİYONUZ YA ULAN BU ZE GUŞAĞIDA VAR YA (!)

Desteğe yazmış mıydınız? Benim hesabım biraz eski (ne kadar bilmiyorum, Humble hesabımın var olduğunu ben de bugün fark ettim.). Eğer bu oyun için yeni hesap açtıysanız diğer kişilerin de dediği gibi bot olarak algılamış olabilirler.

ChristianSerratos

80+ Silver

DÜNYANIN EN İYİ SİTESİ, BEDAVAYA OYUN SATIYOLAR DAHA NE BEĞENMİYONUZ YA ULAN BU ZE GUŞAĞIDA VAR YA (!)

Desteğe yazmış mıydınız? Benim hesabım biraz eski (ne kadar bilmiyorum, Humble hesabımın var olduğunu ben de bugün fark ettim.). Eğer bu oyun için yeni hesap açtıysanız diğer kişilerin de dediği gibi bot olarak algılamış olabilirler.
2018 hesabı benim iptal olmuş

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk

Yeni değil aslında başka bir indirim vardı onun için açmıştım telefona mesaj gelmediği için o gün siparişi iptal ettim. Şimdi normal bir şekilde doğruladım yine bekletiyor. Desteğe nereden yazabilirim?

BGSGP

80+ Bronze
2018 hesabı benim iptal olmuş
O zaman kişi seçiyorlar herhalde. Bu arada benim ilk siparişimdi, belki daha yeni alışveriş yapmaya başlayanlara öncelik veriyorlardır. "Bu adam zaten her türlü bize geri gelir zaten, arka plana atın" mantığı.
Yeni değil aslında başka bir indirim vardı onun için açmıştım telefona mesaj gelmediği için o gün siparişi iptal ettim. Şimdi normal bir şekilde doğruladım yine bekletiyor. Desteğe nereden yazabilirim?
Buna bakabilirsiniz: https://support.humblebundle.com/hc/en-us/requests/new
Sipariş iptal olmadan önce cevap verebilirlerse iyidir 😅

ChristianSerratos

80+ Silver

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
O zaman kişi seçiyorlar herhalde. Bu arada benim ilk siparişimdi, belki daha yeni alışveriş yapmaya başlayanlara öncelik veriyorlardır. "Bu adam zaten her türlü bize geri gelir zaten, arka plana atın" mantığı.

Yazdım bakalım umarım iptal olmaz ya şu siteden bir kere alışveriş yapamadık
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beklemede olan çoğu kişinin iptal olmuş gibi hiç kimse alamamış doğru mu? TP'ta hep öyle ya onaylanır ya da beklemeye alıp iptal ediyorlar

Son düzenleme:

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
Deathloop alabilen varsa parasını vereyim

ChristianSerratos

80+ Silver

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
başka mail ile deneyin isterseniz pek güven olmaz insanlara
Aynısı oldu beklemeye aldı. Eski veya aktif üyelerden biri ise olur zaten yoksa güvenmem

Hocam özel değilse alışverişte siz hangi kartı kullanıyorsunuz?

Son düzenleme:

Tümer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Tümer Atlı
site güvenilir mi

arkadaşlar bende aldım elinize sağlık

Son düzenleme:

ChristianSerratos

80+ Silver
site güvenilir mi

arkadaşlar bende aldım elinize sağlık
hayırlı olsun ne yazıkki ben alamıyorum siparişler iptal oluyor

BGSGP

80+ Bronze
Aynısı oldu beklemeye aldı. Eski veya aktif üyelerden biri ise olur zaten yoksa güvenmem

Hocam özel değilse alışverişte siz hangi kartı kullanıyorsunuz?
Nays kart ile.

Ekler

• Screenshot_2023-11-05-12-21-35-411_com.nextcx.nays.png
    Screenshot_2023-11-05-12-21-35-411_com.nextcx.nays.png
    53.4 KB · Hit: 40
Top Bottom