Neler Yeni

Deep Web ve Dark Web Nedir?

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,054
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
ben tor browser dan girmiştim deep web links yazıp.bir sürü link vardı ama hepsi açılmıyodu. sahte passaport ,sahte kimlik kartı, hacker kiralama sitelerine girdim. senin dediğin kötü iğrenç şeyleri görmek için de böyle mi girliyo yoksa başka yolu mu var.
Deep web'deki sayfalar sürekli saldırıya uğradığından linki sıkça değişiyor ondan açılmıyordur. Evet öyle giriliyor ama onları toplayan sayfalar var oralarda. Girmeni önermem ama gerçekten tehlikeli. Tor olsa bile.

XDEV

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
430
İsim
Burak
ben tor browser dan girmiştim deep web links yazıp.bir sürü link vardı ama hepsi açılmıyodu. sahte passaport ,sahte kimlik kartı, hacker kiralama sitelerine girdim. senin dediğin kötü iğrenç şeyleri görmek için de böyle mi girliyo yoksa başka yolu mu var.
Girememenin nedeni deep web'deki web siteleri güvenlik açısından (yani yalanmamak için) her ay linklerini yenilemektedir.

_FetvacI

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Fetva
Hahah. Buz üstü buz altı buz ortası buzun kendisi cart curt hikayelerı kaldı mı ya

Ratorest

80+ Silver
Peki neden girmemeliyiz ?
Eğer girersek ne gibi tehlikelerle karşılaşırız

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Eline sağlık
Dark web devletlerin suçluları bulmasında kolaylık sağladığı için kapatılmıyor değil mi?

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,157
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset
Bilgisayarına virüs bulaşma ihtimali, bilmeden girdiğiniz yerlerin suç olması, kişisel verileriniz açığa çıkma olasılığı v.b
Girecek kişi zaten kendi bilgisayarı ile girmez. Sanal bilgisayar ile girer.

#include<user>

80+ Bronze
Deep web dediğiniz, arama motorlarına kaydolmamış ve girişlerin direkt (genellikle) önlendiği "kişisel" bilgisayarlardan "belli" sürede açılmış sunucuların ağırlıkta olduğu ve insanların oraya ne koyduğu belirsiz internet alemi. Merak etmeyin suç amaçlı girerseniz diye genellikle ülkelerin bilişim uzmanları düzenli olarak tarıyor girişleri. Giriş dediğim de sitelere girmeyi tarıyorlar. Ha o işte yok organ mafyası cart curt diyenlerin %99.9'u da yalan haberiniz olsun genellikle dolandırıcı ağırlıkta.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
907,070
Üyeler
140,763
Son üye
scacotz
Top Bottom