Neler Yeni

Dell g2524h alınır mı?

yag1z

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yağız ersin

Bu monitörü alıcam fakat hiç düzgün incelemesini bulamadım genelde sadece paket açılışı yapmışlar ve birinde oyuna girerken siyah ekrandayken ışık sızması var gibi gözüktü belkide odanın ışığıdır bilemem bu monitörde ışık sızması,ghosting gibi sorunlar varmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
5,917
İsim
Burak Karadağ
Merhaba
Ben kullanıyorum kardeşim, ergonomi ve performansı çok iyi, hardcore CS oynuyorum ve FPS ciyim ayriyeten hiç bir sorun yaşamadım. Sana tavsiyem bu fiyata bile bulmuş iken hemen al. Ben bile erken davranıp 8.599 ₺ ye aldım ama şuan fiyatı düşük. Al! çünkü bir daha bu fiyata bulamazsın. Hiç pişman değilim aldığıma

jinxcarry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Tarım
ho
Merhaba
Ben kullanıyorum kardeşim, ergonomi ve performansı çok iyi, hardcore CS oynuyorum ve FPS ciyim ayriyeten hiç bir sorun yaşamadım. Sana tavsiyem bu fiyata bile bulmuş iken hemen al. Ben bile erken davranıp 8.599 ₺ ye aldım ama şuan fiyatı düşük. Al! çünkü bir daha bu fiyata bulamazsın. Hiç pişman değilim aldığıma
hocam hangi renk ayarlarını kullanıyorsunuz güncel ayarlarınızı söyleme şansınız varmı bende aynı monitörü kullanıyorum

Şahin28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Şahin
Baktınız mı hocam?
Ben nvidia üzerindenden çözdüm renk ayarını
Mesaj otomatik birleştirildi:

Işık sızmasına alışırken şimdide 1 tane ölü piksel oluştu ekranda çıldırmamak elde değil.

Şahin28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Şahin
Almayı düşünüyorum bugün hocam alayım demi ? Ölü piksel ışık sızması sorunu falan yoktur umarım
Monitörü 1 aydır Kullanmaktayım Performans ve Ergonomi olarak başarılı bir monitör fakat, ilk aldığım siteden ışık sızması nedeniyle iade ettim başka bir siteden tekrar aldım gene aynı sorunla karşılaştım ona alışırken geçen hafta 1 adet ölü piksel oluştu ekranımda ölü piksel şans işi ama ışık sızması mevcut monitörde maalesef.

hellx6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Hellx
Monitörü 1 aydır Kullanmaktayım Performans ve Ergonomi olarak başarılı bir monitör fakat, ilk aldığım siteden ışık sızması nedeniyle iade ettim başka bir siteden tekrar aldım gene aynı sorunla karşılaştım ona alışırken geçen hafta 1 adet ölü piksel oluştu ekranımda ölü piksel şans işi ama ışık sızması mevcut monitörde maalesef.
Hangi siteden aldınız hocam gaminggen mi ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,228
Üyeler
141,417
Son üye
Marul.
Top Bottom