Neler Yeni

Dershaneye gitmeden mezuna kalınır mı?

Ferocious

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Erhan İPEK
Instagram
erhan._.ipek
Steam
https://steamcommunity.com/id/erhanbabaiste/
Twitter
f3r0ci0us
Discord
Ferøcious#3169
Reddit
brujhmo
1722256250354.png

Şöyle bir sonuçtan sonra tıp istediğim için mezuna kalma kararı aldım. Kendi başıma hazırlanmam sizce mantıklı mı?

Yigkikt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Yiğit
Böyle bir sonuç yapmak konu eksiğim yok demek zaten yaptığın sıralama kötü değil ama ideallerin doğrultusunda mezuna kaldıysan emin ol dershane fayda sağlamaktan çok zarar verir planlı ve programlı biriysen zaten bildiğin konuları evde 1 sene boyunca tekrar tekrar çalışmak seni istediğin yere getirir

Greel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Eren Gürel
Dershanesiz de kazanırsın bence fakat 2. dönem gibi bir dershaneye yalnızca deneme sınavlarına katılsan iyi olur.

Ferocious

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Erhan İPEK
Instagram
erhan._.ipek
Steam
Twitter
f3r0ci0us
Discord
Ferøcious#3169
Reddit
brujhmo
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dershanesiz de kazanırsın bence fakat 2. dönem gibi bir dershaneye yalnızca deneme sınavlarına katılsan iyi olur.
Bir deneme kulübüne katılmayı düşünüyorum direkt eylül itibariyle

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mustafa tsn
Böyle bir sonuç yapmak konu eksiğim yok demek zaten yaptığın sıralama kötü değil ama ideallerin doğrultusunda mezuna kaldıysan emin ol dershane fayda sağlamaktan çok zarar verir planlı ve programlı biriysen zaten bildiğin konuları evde 1 sene boyunca tekrar tekrar çalışmak seni istediğin yere getirir
Konu eksiğim yok demen için ilk 1000de olman lazım bu adam neyi yanlış yaptıda 90bin oldu

Greel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Eren Gürel
Ama evde çalışmak zor bence dikkat dağıtıcı çok şey oluyor. Günlük olarak kütüphaneye falan gitsen daha rahat olursun bence

Ferocious

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Erhan İPEK
Instagram
erhan._.ipek
Steam
Twitter
f3r0ci0us
Discord
Ferøcious#3169
Reddit
brujhmo
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ferocious

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Erhan İPEK
Instagram
erhan._.ipek
Steam
Twitter
f3r0ci0us
Discord
Ferøcious#3169
Reddit
brujhmo

SRooX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Selahattin darılmaz
Alıntıyı görüntüle
Şöyle bir sonuçtan sonra tıp istediğim için mezuna kalma kararı aldım. Kendi başıma hazırlanmam sizce mantıklı mı?
eğer benim gibi biraz dara geldikten sonra çalışan biri isen dershane şart ancak kendinde çalışabiliyorsan yani tembel ve üşengeç değilsen gitmesende olur tyt de konu eksiğin yok gibi gözüküyor ayt de biraz daha sağlan çalışma istiyor gibi gömrünüyor burdan.

Yigkikt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Yiğit
Konu eksiğim yok demen için ilk 1000de olman lazım bu adam neyi yanlış yaptıda 90bin oldu
bence abartmayalım dershane demek her gün belli bir yol çekmek + olarak halihazırda bildiğin şeyleri hocalardan bir daha dinleyip zaman kaybetmek demek. Konu eksiği yok derken kusursuz derecede bitirmiş değil varsa da spesifik konularda vardır onlara da ekstra çalışarak zaten bitirebilir bu işi.

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mustafa tsn
Koçluk için tavsiyeniz var mı hocam
Maddiyat nasıl
Mesaj otomatik birleştirildi:

bence abartmayalım dershane demek her gün belli bir yol çekmek + olarak halihazırda bildiğin şeyleri hocalardan bir daha dinleyip zaman kaybetmek demek. Konu eksiği yok derken kusursuz derecede bitirmiş değil varsa da spesifik konularda vardır onlara da ekstra çalışarak zaten bitirebilir bu işi.
Yanlış düşünüyorsun hocam ben 30bin yaptım bu sene özellikle fenden bilmediklerim vardı yetiştiremedim

Top Bottom