Neler Yeni

Derslerimi toparlayabilirmiyim?

Ozmanya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
706
İsim
Ozan
15 martta sınav olman imkansız 16 sına kadar eokula girilmeyen notlar geçersiz sayılcak gibi bir genelge yayınlanmıştı sanırım en geç 16 ya kadar notlar okuncak yazılcak 1 martta başlar sınavların
Evet 1 marttı 🤦🏻‍♂️ kafayı yedim sanırım.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,501
İsim
ArtiAnius
sen ilk kafanı topla kendine gel yüzünü bir yıka derim yarın kalktığında deki ben bütün derslerimi bir günde bitiricem de senden ötesi olamaz

rtx 3090

80+ Silver
Arkadaşlar selam 9. Sınıfa gidiyorum ve bu sene babamın ciddi sağlık sorunları olduğu için pek ders çalışamadım canlı derslerin çoğuna girmedim, girdiklerimdende bişey anlamadım. Ve 1 martta sınavlarım var 1 kasıma kadar olan konuları çalışarak toparlayabilirirmiyim? Kalan açıklarımıda yaz tatlinde vs ders çalışarak toparlamak istiyorum başarabilirmiyim? Orta okul başarı puanım 90 larda. Çöpe gitsin istemiyorum. Lütfen yardım edin.
çalışırsan başarırısın toparlamayı

Flamesa

80+ Silver
Arkadaşlar selam 9. Sınıfa gidiyorum ve bu sene babamın ciddi sağlık sorunları olduğu için pek ders çalışamadım canlı derslerin çoğuna girmedim, girdiklerimdende bişey anlamadım. Ve 1 martta sınavlarım var 1 kasıma kadar olan konuları çalışarak toparlayabilirirmiyim? Kalan açıklarımıda yaz tatlinde vs ders çalışarak toparlamak istiyorum başarabilirmiyim? Orta okul başarı puanım 90 larda. Çöpe gitsin istemiyorum. Lütfen yardım edin.
Biz 9.sinifta sinava 1-2 ders kala çalışırdık 40-50 civarı alırdık şimdi sinavlar dahada kolay olur kasma o yuzden o kadarda. Herturlu yaparsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,122
Üyeler
156,436
Son üye
erkninja
Top Bottom