Neler Yeni

DFS Bılgısayar guvenılırmı

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,505
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Evet
Efsane oem rx460 ı satan sitelerden biriydi

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,376
İsim
Yusuf
burdan amd r5 5600 tray alıcam havale ıle guvenılırmı
dfs'den tforce ram işlemci ve bitfenix kasa aldım. güvenilir firma hatta favori satıcılarımdandır. ertesi gün kargo çıkışını yapıyorlar. tek sevmediğim dfs bilgisayarda ne sipariş verirsem vereyim kargo paketini sardıkları balonlu naylon dışı toz içinde geliyor :D çıkma balonlu naylon mu kullanıyorlar yoksa kargo firması paketi toza bulayıp mı getiriyor anlamadım. :D siparişe herhangi bir şekilde zarar verecek gibi durum olmuyor ama paketi açarken heryer toz oluyor mümkünse evin dışında açın :D

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,357
İsim
Hacı
Güvenilir.
Yıllardır kullanıyorum. Birçok sipariş verdim.

Emrah_8

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
emrah bulut
Benimde bir ürün sitelerinde dikkatimi çekti, ismi nedense güven vermedi. Hani oyunlarda sürekli hesap açmaktan nick bulamasınız rastgele tuşlara basarsınız, buda öyle duruyor. dfs nedir hacı ya

talon2445

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
rasim atalay
Benimde bir ürün sitelerinde dikkatimi çekti, ismi nedense güven vermedi. Hani oyunlarda sürekli hesap açmaktan nick bulamasınız rastgele tuşlara basarsınız, buda öyle duruyor. dfs nedir hacı ya
hocam isme mi takıldın ya şaka gibisin gerçekten..Ben takip ediyorum fiyatları vs çok iyi 3 kere de alışveriş yaptım ertesi gün sorunsuzca geldi sıfır kapalı kutu şekilde..Açıkcası bence güvenilir düzgün bi firma kesinlikle tavsiye ediyorum.

clkusu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Gani
Ben de ryzen 5 5600 aldım, çok güzel bir şekilde gönderilmişti, sıkıntı da yok şu an kullanıyorum.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,244
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Fay teknolojiden al knk. Orasının ismi düzgün

Top Bottom