Neler Yeni

Dil bölümüne geçip yazılım öğrenmek

Alfha13

80+ Silver
Okuldan bir beklentim yok emanet edesim de yok, zaten okuldan bir beklentin olmamalı dil okuyacaksan. Okuldan tek beklentin fotokopi olacaktır. Adam akıllı bir kursa girip ingilizceni geliştireceksin.
Kurslara hiç gerek yok aslında, internet üzerinden çok rahat bir şekilde dil öğrenebilirsin. Zaten bir yerden sonra olay öğrenmek değil kullanmak oluyor. Örneğin B1 seviyede birisi C2'deki birini anlayabilir ama onun gibi konuşamaz. Aynı şekilde çok fazla kelime ve gramer bilmeyip rahat rahat konuşan da var. Öğrenebilen internetten de halledebiliyor yani ama hala olmuyorsa dediğin gibi kursa gideceksin mecburen.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Şu an sayısalım derslerim kötü pekte bir hevesim yok açıkçası Dil de biraz iyi olduğumu düşünüyorum hedef yazılım. Dile geçip bi yandan bilgisiyardan yazılım öğrensem mi
1-Hayır çünkü aşırı zor olur.
1 yılda hem deli gibi ingiliz edebiyatı alıcaksın ve bunun yanında matematik ve fen çalışıcaksın.
Yazılım istiyorsan TYT'de de AYT'de de kurtuluşun yok o derslerden.

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
Fonksiyonlar ve trigonometri olmadan yazılımın y'si olmaz. Dil bölümü ile hedeflerine varamazsın.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Yazılımcılık için sayısal daha iyi değil mi?

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Tecrübe Konuşuyor Eğer Matamatiğin Kötüyse Veya Proglem Çözme Becerin İyi Değilse Yazılıma Girme Bence Çünkü Bir Yerden Sonra Tıkanırsın Ben Tıkandım Örneğin.
Şu an sayısalım derslerim kötü pekte bir hevesim yok açıkçası Dil de biraz iyi olduğumu düşünüyorum hedef yazılım. Dile geçip bi yandan bilgisiyardan yazılım öğrensem mi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,726
Üyeler
141,623
Son üye
Ekmek Reis23
Top Bottom