Neler Yeni

Discord hesabım kalıcı olarak askıya alındı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ay Berk
Merhaba, 19.08.2024 tarihinde discord hesabım belirtemeyeceğim sebepten ötürü ilk önce ek dosya kısıtlaması, ardından kalıcı olarak askıya alındı. Desteğe yazdım fakat bot cevapladı, e-posta yoluya iletişime geçince ise hesabımın geçici olarak askıya alındığını söylediler. Ne yapacağımı bilmiyorum ?

Ekler

• access.png
    access.png
    24.8 KB · Hit: 53
  • gec.png
    gec.png
    19.6 KB · Hit: 42
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ay Berk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
demekki kotu birsey yapmissin sebebi bile belirtemiyon iyi olmus
kimseye kötü bir davranışta bulunmadım, arşiv olarak kullandığım kendi sunucumda bir dosya atmıştım telefonuma atmak için. Attığım dosyanın kuralları ihlal ettiğinin farkında değildim.

~helloworld

80+ Bronze
kimseye kötü bir davranışta bulunmadım, arşiv olarak kullandığım kendi sunucumda bir dosya atmıştım telefonuma atmak için. Attığım dosyanın kuralları ihlal ettiğinin farkında değildim.
+18 icerik falan mi attin ? Sen söylemedikçe aklima farkli seyler gelecek arşiv ne arsivi. Askıya alinmis bisey yapamzsin daha buyuk ihtimal.

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
671
İsim
Bahadır
underage birisinin mustehcen fotografi ise perma ban yiyorsun

Connex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Emirhan
Discord
ConneX#1905
Merhaba, 19.08.2024 tarihinde discord hesabım belirtemeyeceğim sebepten ötürü ilk önce ek dosya kısıtlaması, ardından kalıcı olarak askıya alındı. Desteğe yazdım fakat bot cevapladı, e-posta yoluya iletişime geçince ise hesabımın geçici olarak askıya alındığını söylediler. Ne yapacağımı bilmiyorum ?
Oyun hesabi vs bisey değil knk aç yeni hesap

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ay Berk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zaten yan hesabım var, ama telefon numarası ana hesabımda kaldı. Eski hesabı sildirtip aynı telefon numarasını kullanmaya devam edebilir miyim ?

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Sercan SAYİT
Telefonunu yeni hesaba girip doğrulama yapıp devam edersin.

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Sercan SAYİT
Aynı telefon numarası olduğunu için bu hesabım da kısıtlama yemez mi ?

O kadar ayrıntıyı bilemeyeceğim. Bu konuda çok tedirginseniz ailenizden birinin numarası ile doğrulama yapın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,752
Üyeler
155,471
Son üye
weskincassi
Top Bottom