Neler Yeni

Discord Sunucumun Kurallarını Kabul Edemiyorum

Xumartwai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
İbrahim SÖĞÜTLÜ
Discord
Xumartwai#7520
Selamün aleyküm efendim. Admin olduğum Discord grubunun katılma linkini başka birine atmıştım. Discord grubuna daha çabuk bir şekilde gidebilmek için ona attığım linke tıkladım. Karşıma kurallar vs. çıktı ama kuralları kabul edemedim. Rütbemin yettiği şeyleri (kullanıcı ismi değiştirme, kanal oluşturma vs.) şeyleri yapabilirken ses odalarına giremedim ve yazı kanallarına yazı yazamadım. Sorun telefonumda büyük ihtimal. Telefonum Xiaomi Mi A2 Lite, belki alakası vardır. Kardeşimin telefonundan veya PC'den girince hiçbir sorunla karşılaşmadım. Çözüm olarak sunucudan çıkıp girdim, başkası tarafından attırdım, başkası tarafından banlattım ve geri geldiğimde yine olmadı. Bunun yanında başka bir hesapla telefonumdan aynı discord grubuna girmeye çalışınca yine olmadı. Belki IP adresi değiştirirsem olur diye evdeki aile bireylerinin mobil hotspotuna ve alt komşunun internetine de bağlanıp yapmaya çalıştım tekrar olmadı. Hesabımdan çıkış yaptım, Discord'un uygulama bilgilerini sıfırladım, silip tekrar yükledim yine olmadı. Belki hiç kural olmazsa giriş yapabilirim diye kuralları sıfırladım, boş bir kanalı kural kanalı olarak ayarladım ama ne yaptıysam olmadı. Telefonumu fabrika ayarlarına almak aklıma geldi ama önce sizlere sorayım dedim. Bu hataları başka biri yaşadı mı diye... Lütfen yardımcı olun. PC başında olmadığım saatlerde arkadaşlarımla sohbet edemiyorum. Bu durum birkaç gündür sürüyor. Saygılarımla...

Resimler:

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Masaüstünden deneyin, son bir kaç gündür Discord Android tarafında hatalar var. Yeni güncelleme ile düzeltilecekler.

Xumartwai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
İbrahim SÖĞÜTLÜ
Discord
Xumartwai#7520
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Masaüstünden deneyin, son bir kaç gündür Discord Android tarafında hatalar var. Yeni güncelleme ile düzeltilecekler.
Pc veya diğer mobil cihazlarla bir sıkıntım yok. İnşaAllah güncellemeyle düzelir dediğin gibi. Çok teşekkür ederim bana vakit ayırıp derdimle ilgilendiğin için. İyi günler.

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Çok teşekkür ederim bana vakit ayırıp derdimle ilgilendiğin için. İyi günler.
Rica ederim ne demek. Herhangi bir Discord sorununuz olduğunda beni etiketleyebilirsiniz.

Xumartwai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
İbrahim SÖĞÜTLÜ
Discord
Xumartwai#7520
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rica ederim ne demek. Herhangi bir Discord sorununuz olduğunda beni etiketleyebilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rica ederim ne demek. Herhangi bir Discord sorununuz olduğunda beni etiketleyebilirsiniz.
Peki tekrar sağolun. Bu arada güncelleme de gelmiş. Sorunum ortadan kalktı. İyi akşamlar dilerim.

Top Bottom