Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥🔥 DJI Osmo Action 4 Adventure Combo Aksiyon Kamera 11.799TL🔥🔥

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Mehmet Eyüp Atan
insta360x3 vardı hocam bende de fiyatı görünce dayanamadım bende yanına aldım bunu :D
Ne yapsam bilemedim iptal mi etsem. Miles&Smiles kart var 5 taksit yaptırabilirim aslında.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,215
İsim
SEYF
insta360x3 vardı hocam bende de fiyatı görünce dayanamadım bende yanına aldım bunu :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

gece çekimi mi kötü ? düşük ışıkta daha iyisi yok bu kameradan şu an :D üstünde ki sensör şu an piyasada ki en büyük sensör. :D araştırmanızı düzgün yapsaydınız keşke.
Dostum gopro ile alakalı videolara bakarsan görürsün. Çok kötü evet

GirayHan

80+ Gold
Dostum gopro ile alakalı videolara bakarsan görürsün. Çok kötü evet
videolara bakarak kamera alınmaz teknik özelliklerine bakacaksın. üstünde ki sensör şu an alanında en büyük sensör ve düşük ışık performansında şu an bu kameranın üstüne yok, gerekli ayarlar yapıldıktan sonra ;)

video istersen bırakayım

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,215
İsim
SEYF

gece çekimi mi kötü ? düşük ışıkta daha iyisi yok bu kameradan şu an :D üstünde ki sensör şu an piyasada ki en büyük sensör. :D araştırmanızı düzgün yapsaydınız keşke.
Ekran görüntüsü 2024-05-15 181536.png

GirayHan

80+ Gold
bu bir ispat olamaz. iso ayarları shutter ayarları vb yapıldıktan sonra yukarıda ki videoda ki gibi netlik alırsın.

en basiti bir inceleme makalesi atayım sana. burda da üstüne basa basa düşük ışıkta gopro'nun içinden geçtiğini bu kameranın anlatıyolar zaten. millet sıcakta kendini zırt pırt kapatan küçük sensörlü goproları satıp action 4'e geçiyor. istersen forumları da araştır. internet çağındayız.

makaleyi okumaktan erinenlere son kısım.

1715786345087.png

techradar inceleme son kısım

1715786469914.png

Ne yapsam bilemedim iptal mi etsem. Miles&Smiles kart var 5 taksit yaptırabilirim aslında.
ihtiyaç yoksa iptal edebilir yada satabilirsin hocam 4k civarı temiz para bırakır.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Mehmet Eyüp Atan
ihtiyaç yoksa iptal edebilir yada satabilirsin hocam 4k civarı temiz para bırakır.
Paradan yana değil de ihtiyaç aslında sürekli kullanımda olmaz fakat bazı ekstrem yerler için sony kamera olmuyor ya bu daha iyi olur sanırım. Olmadı dursun bakarım gelince açmadan gönderirim belki yada satarım.

GirayHan

80+ Gold
Paradan yana değil de ihtiyaç aslında sürekli kullanımda olmaz fakat bazı ekstrem yerler için sony kamera olmuyor ya bu daha iyi olur sanırım. Olmadı dursun bakarım gelince açmadan gönderirim belki yada satarım.
memnun kalacağından eminim hocam satma niyetin de olursa dediğin gibi kutu açmadan versen piyasaya 4k civarı net alırsın. hiç bi zararın olmaz.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,215
İsim
SEYF
bu bir ispat olamaz. iso ayarları shutter ayarları vb yapıldıktan sonra yukarıda ki videoda ki gibi netlik alırsın.

en basiti bir inceleme makalesi atayım sana. burda da üstüne basa basa düşük ışıkta gopro'nun içinden geçtiğini bu kameranın anlatıyolar zaten. millet sıcakta kendini zırt pırt kapatan küçük sensörlü goproları satıp action 4'e geçiyor. istersen forumları da araştır. internet çağındayız.

makaleyi okumaktan erinenlere son kısım.

Alıntıyı görüntüle

techradar inceleme son kısım

Alıntıyı görüntüle

Ekran görüntüsü 2024-05-15 182937.png

hala çöp olduğunu düşünüyorum. Android telefonlar gibi ortada ne güneş var ne gökyüyü. Insta bile daha iyi

GirayHan

80+ Gold
Alıntıyı görüntüle
hala çöp olduğunu düşünüyorum. Android telefonlar gibi ortada ne güneş var ne gökyüyü. Insta bile daha iyi
dostum senin çöp olduğunu düşünmen bu kameranın açık ara şu an piyasanın en iyi sensörüne sahip düşük ışık performansı en iyi kamera olduğu gerçeğini değiştirmiyor. saygı duyarım.

ne ara çekti ne ara attı bizim forumdan biri kesin dsadsa :kekw:

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,215
İsim
SEYF
dostum senin çöp olduğunu düşünmen bu kameranın açık ara şu an piyasanın en iyi sensörüne sahip düşük ışık performansı en iyi kamera olduğu gerçeğini değiştirmiyor. saygı duyarım.
Kanka ben de sana saygı duyuyorum. Problem yok senin attığın videoyu görünce şaşırdım ama diğer videolarda kişisel çekimlerde garip bir şekilde daha kötü duruyor anlamadım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,015
Üyeler
146,608
Son üye
kayahanmehmet
Top Bottom