Neler Yeni

Dogecoin Nasıl Alınır

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,569
İsim
Kgn
Dogecoini nasıl ve nereden alabilirim?Minimum ne kadarlık alabilirim?Alırken nelere dikkat etmeliyim?Aldıktan sonra nelere dikkat etmeliyim?

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Dogecoini nasıl ve nereden alabilirim?Minimum ne kadarlık alabilirim?Alırken nelere dikkat etmeliyim?Aldıktan sonra nelere dikkat etmeliyim?
Btctürk, paribu, Binance gibi borsalardan alabilirsin. Alırken iyi fiyattan almaya çalış. Aldıktan sonra da panik satış yapıp zarar etmemeye çalış 😀

genelde minimum 10 dolar limiti oluyor ama minimum alma limiti her borsa için farklıdır herhalde.

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,569
İsim
Kgn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Btctürk, paribu, Binance gibi borsalardan alabilirsin. Alırken iyi fiyattan almaya çalış. Aldıktan sonra da panik satış yapıp zarar etmemeye çalış 😀

genelde minimum 10 dolar limiti oluyor ama minimum alma limiti her borsa için farklıdır herhalde.
Tamamdır teşekkürler.Şimdilik değil ama belki yakın zamanda almayı düşünüyorum ondan sordum :).

Saian SS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mehmet
belli ki bu işlerde yenisiniz çoğu tradera göre dogecoin shitcoindir bana göre de öyle şaka parası
illa doge alacaksanız vur kaç yapmaya bakın
uzun vadeli yatırım yapacaksanız coinlerin işlevlerine projelerine bakın binance en iyisidir ama karmaşıktır yeni başlayanlara önermem paribu kullanabilirsiniz orada doge de mevcut

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,569
İsim
Kgn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
belli ki bu işlerde yenisiniz çoğu tradera göre dogecoin shitcoindir bana göre de öyle şaka parası
illa doge alacaksanız vur kaç yapmaya bakın
uzun vadeli yatırım yapacaksanız coinlerin işlevlerine projelerine bakın binance en iyisidir ama karmaşıktır yeni başlayanlara önermem paribu kullanabilirsiniz orada doge de mevcut
Teşekkürler :)

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,142
İsim
Musa
Dogecoini önermiyorum. Tamamen balondan ibaret bir coin. Çok çabuk yönlendirme yapılabiliniyor, geleceği olmayan, temeli sağlam olmayan bir coin bence. YTD

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dogecoini önermiyorum. Tamamen balondan ibaret bir coin. Çok çabuk yönlendirme yapılabiliniyor, geleceği olmayan, temeli sağlam olmayan bir coin bence. YTD
2021in en büyük balonu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,788
Üyeler
138,407
Son üye
eak1907
Top Bottom