Neler Yeni

Dolandırıldım! Panel Kullananlar Acil Bakabilir mi

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Selami
Uygunsuz içerik
Arkadaşlar 20’bin lira dolandırıldık internet üzerinden. Acilen bir şekilde ulaşmam lazım güncel paneli olan bi arkadaş yardımcı olabilirse çok memnun kalırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Selami
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu şerefsizler tatil yeri kiralama üzerine site açmışlar biz de inandık maalesef profesyonelce iş yapmışlar internet sitesi kimlik kartı vs de attılar vergi numarası bile var yani ne yapacağımı bilmiyorum ibanına gönderdiğimiz ismi var elimizde ve halen aktif olan telefon numarası var küfür ettiler zaten onda da salı günü savcılığa şikayette bulunacağım emniyete de suç duyurusunda bulunmaya gittim ama pek yardımcı olmadılar sağolsunlar

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,066
İsim
Zeki Müren
bu şerefsizler tatil yeri kiralama üzerine site açmışlar biz de inandık maalesef profesyonelce iş yapmışlar internet sitesi kimlik kartı vs de attılar vergi numarası bile var yani ne yapacağımı bilmiyorum ibanına gönderdiğimiz ismi var elimizde ve halen aktif olan telefon numarası var küfür ettiler zaten onda da salı günü savcılığa şikayette bulunacağım emniyete de suç duyurusunda bulunmaya gittim ama pek yardımcı olmadılar sağolsunlar
20k kapora mi attiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Selami
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
20k kapora mi attiniz
hayır önce indirimli fiyattan yararlanmak için ücretin yarısını istediler sonra kapora istediler tekrar geri göndereceklerini söylediler yani biz anladık dolandırıldığımızı ama o anda insanın basireti tutuluyor derlerdi harbiden öyleymiş biz parayı atarken bulduk kendimizi sonrasında çok geç oldu zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

eğer anlayan biri varsa yardımcı olursa çok sevinirim gerçekten

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
İban bile onların değildir bence.Kiralık hesap olması çok yüksek ihtimal.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,027
İsim
Mert Can Ergün
Iban kendisinin değil ki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Polis bile yardımcı olmuyor

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Fettah Özalp
Panel ile bir şey yapamazsın. Gerekli yerlere başvur sorununu ilet. Panelci diye yardım istediklerin paneli 5dk da elde ediyor üst düzey bir şey değil sende yaparsın.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom