Neler Yeni

Dolandırıldım. Yardımlarınıza ihtiyacım var.

aeyldrmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
Ahmet Emir
Instagram
a.e.yldrmm
Steam
aeyldrmm
Facebook
a.e.yldrmm
Bu konu yaşıyor mu ya ? Aga yasal olmayan bir şey yapıp yasal yollara başvurma fikrinden vazgeç bence uğraşma giden gitti.

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Anonim
Bu konu yaşıyor mu ya ? Aga yasal olmayan bir şey yapıp yasal yollara başvurma fikrinden vazgeç bence uğraşma giden gitti.
Satıcı da bunu bildiği için rahattır.

alikrkmz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
ALİ KORKMAZ
İlgilendiği Kategoriler
FPS,MMO-RPG,BATTLE ROYAL
Anlamadığım şey sen EFT/Havale atarken açıklama kısmına ''ürünü satın aldım,Onun parasıdır'' diye yazan senmisin yoksa o mu öyle yazdırdı, burda zaten anlaman lazım bi halt yapıcak zemin hazırlıyor.

Junaiun

80+ Bronze
Bu olaydan sonra sigarayı bırakmanız gerekir.
O pis zehir yüzünden paranızdan oldunuz.

ProArk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ömer Ünal
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve oyunlar
Aynen usta bu yüzden başvurmadım. Bankalar birliğine başvurdum. Onu bekliyorum. Paramı alacağım sadece.
Anlamadığım şey sen EFT/Havale atarken açıklama kısmına ''ürünü satın aldım,Onun parasıdır'' diye yazan senmisin yoksa o mu öyle yazdırdı, burda zaten anlaman lazım bi halt yapıcak zemin hazırlıyor.
Ben yazdım dostum. Arkadaşım önermişti. Ben internet sitelerini karıştırdım. Olay burada patladı işte. Yanlış siteden aldığım için dolandırıldım. Normalde kolay kolay dolandırılmam zaten. Onun sigarasını içmiştim. Beğendim. İnternetten şuradan aldım diye söyleyince, site isimleri benzerliğinden dolayı gitti para.

Bu olaydan sonra sigarayı bırakmanız gerekir.
O pis zehir yüzünden paranızdan oldunuz.
Yakın zamanda bırakacağım. Sonuna kadar katılıyorum dediğin tüm kelimelere. Şu sıra aşırı stresim var. 1-2 ay geçtikten sonra yavaş yavaş bırakacağım. İçmeden de olur diyorsun büyük ihtimalle. Ben içmiyorum diyorsundur. Ben ve benim gibiler alıştık kral. Her sıkıntılı olaydan sonra içtiğimiz için sınavım var. Sınavı atlattıktan sonra atanırsam eğer içmem zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bu konuyu daha yeni gördüm inşallah sorunun çözülmüştür çözülmediyse savcılığa bir suç duyurusunda bulunabilirsiniz eğer ki o hat kendi üzerineyse kişiye ulaşılabilir diye tahmin ediyorum
Ustam. Hat şirket hattı. Büyük ihtimalle ulaşamayız. Şahsın elimde banka hesap numarası, bankası ve ismi bulunuyor. Bankalar birliğinin cevabını bekliyorum.
sen o parayı unut bence sanada ders olsun
Unuttum zaten kral. Konuyu hortlatınca hatırladım tekrardan :D

Top Bottom