Neler Yeni

🔥 DOLAR 21.22 ₺ 🔴 YANIYOR! 🔥

Sizce bu yıl dolar ne kadar zirve yapar?

• 20 ₺ - 23 ₺

Oylar: 48 7.5%
  • 23 ₺ - 26 ₺

Oylar: 157 24.5%
  • 26 ₺ - 30 ₺

Oylar: 437 68.1%

• Oy kullanan toplam üye
    642
Status
Bu konu kilitlenmiştir.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,455
İsim
Olcay akbulut
şu çocuğun mesajlarını okurken kanser oldum

Helixo

80+ Bronze
Seçim bize ilaç oldu, geleceğimiz daha kaliteli olacak gibi hissediyorum(!) Hadi bakalım
Abdullah Hacıgül'ün de dediği gibi "Bir şeyler alın" beyler çünkü tünelin ucu görünmüyor şuan.

Alıntıyı görüntüle
inş 50 tl olur 100 tl olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Seçim bize ilaç oldu, geleceğimiz daha kaliteli olacak gibi hissediyorum(!) Hadi bakalım
Abdullah Hacıgül'ün de dediği gibi "Bir şeyler alın" beyler çünkü tünelin ucu görünmüyor şuan.

Alıntıyı görüntüle

Ekler

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    38 KB · Hit: 31

fiend

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Bora
Komik olan bunların aileleri hükümet değişince hemen taraf değiştirip yoluna devam edecek

Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Conqueror
Allah bile CHP li demek ki. Amerikalı da olabilir.

Yo ironi falan değil. Allah amerikalı değilse niye doları arttırıyor bize düşman değilse? Ben söylemiyorum %52 ile seçilen reis söylüyor zamları Allah yapıyor

Artık umrumda falan değil. Oturup halkın fakirlik içinde boğulmasını izleyeceğim.

Ulan hadi anladık dininiz imanınız yok belki (sağlam bir imanın olsa hiç bir şekilde cesaret edipte bu cümleyi kullanamazdın) hangi partili olduğunuzun da zerre kadar önemi yok şu an bu yazıyı gören gözlerini, bunu yorumlayıp anlamanı sağlayan beynini, bu mesajıma karşılık verecek olan ellerini ve kollarını, saydığım ve saymadığım bütün iç ve dış azalarını ve de bütün bu organlarının hayatta kalabilmesi için gerekli tüm ihtiyaçlarını (Oksijen, Su, Gıda vb) ve de tüm kainatı yaratan Yüce Allah hakkında nasıl bu şekilde konuşabiliyorsun hadsiz herif kim olursan ol inancın her ne olursa olsun Allah ismini ağzına alırken bile dikkat edeceksin.

@Abdullah Hacıgül belki görmedin, farkında değilsin belki de fakat formunda bu şekilde davranışlar görmek hiç hoş değil gereğini yapacağını düşünüyorum kardeş.

cgokhans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Gökhan Topal
Zengin oluyoruz beyler daha ne istiyorsunuz? Vatan hainliği yapmayın bakam terörist gibi konuşmayın. Temmuz da reis vereceği maaşlarla bizi gökyüzüne çıkaracak. Bak ne güzel 1 dolar şey senin 20 küsür tl ne geliyor. Ne büyük paramız var her geçen büyüyor (!) Hedef 36 tl durmak yok yola devam (!)

NOT:Birileri güzel dinimi kendisine alet ediyor diye aynı pisliğin içene hatta daha kötüsü ile girmem, girmemeniz konusunda da şiddetle tavsiye ederim. Aksi halde inanan dinden çıkar, inanmayan da bizim gibi saf Müslümanlara saygı göstersin lütfen...

arturo

80+ Silver
Ulan hadi anladık dininiz imanınız yok belki (sağlam bir imanın olsa hiç bir şekilde cesaret edipte bu cümleyi kullanamazdın) hangi partili olduğunuzun da zerre kadar önemi yok şu an bu yazıyı gören gözlerini, bunu yorumlayıp anlamanı sağlayan beynini, bu mesajıma karşılık verecek olan ellerini ve kollarını, saydığım ve saymadığım bütün iç ve dış azalarını ve de bütün bu organlarının hayatta kalabilmesi için gerekli tüm ihtiyaçlarını (Oksijen, Su, Gıda vb) ve de tüm kainatı yaratan Yüce Allah hakkında nasıl bu şekilde konuşabiliyorsun hadsiz herif kim olursan ol inancın her ne olursa olsun Allah ismini ağzına alırken bile dikkat edeceksin.

@Abdullah Hacıgül belki görmedin, farkında değilsin belki de fakat formunda bu şekilde davranışlar görmek hiç hoş değil gereğini yapacağını düşünüyorum kardeş.
Forumda kimse dini inancı yüzüne ban yemedi yemez. Ayrıca bu nasıl bir üslup forumun sahibi sanki sensin :ROFLMAO:

fiend

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Bora
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri