Neler Yeni

🔥 DOLAR 21.22 ₺ 🔴 YANIYOR! 🔥

Sizce bu yıl dolar ne kadar zirve yapar?

• 20 ₺ - 23 ₺

Oylar: 48 7.5%
  • 23 ₺ - 26 ₺

Oylar: 157 24.5%
  • 26 ₺ - 30 ₺

Oylar: 437 68.1%

• Oy kullanan toplam üye
    642
Status
Bu konu kilitlenmiştir.

13omer13

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Ömer Güleryüz
Allah doları yükseltiyor
Doğru konuşun!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ulan hadi anladık dininiz imanınız yok belki (sağlam bir imanın olsa hiç bir şekilde cesaret edipte bu cümleyi kullanamazdın) hangi partili olduğunuzun da zerre kadar önemi yok şu an bu yazıyı gören gözlerini, bunu yorumlayıp anlamanı sağlayan beynini, bu mesajıma karşılık verecek olan ellerini ve kollarını, saydığım ve saymadığım bütün iç ve dış azalarını ve de bütün bu organlarının hayatta kalabilmesi için gerekli tüm ihtiyaçlarını (Oksijen, Su, Gıda vb) ve de tüm kainatı yaratan Yüce Allah hakkında nasıl bu şekilde konuşabiliyorsun hadsiz herif kim olursan ol inancın her ne olursa olsun Allah ismini ağzına alırken bile dikkat edeceksin.

@Abdullah Hacıgül belki görmedin, farkında değilsin belki de fakat formunda bu şekilde davranışlar görmek hiç hoş değil gereğini yapacağını düşünüyorum kardeş.
@Abdullah Hacıgül sonuna kadar hak veriyorum, saygısızlık bu.

Son düzenleme:

The Semih

80+ Gold
Akp'nin küskün seçmeni yoktur bence ve Muharrem İnce ve Meral Akşener haklıydı hem muhalefet hemde hal sıkıntı ve sorunlu olduğunu düşünüyorum.
Var kanka yani çoğunluğunu bilmyorum ama yıllardır ak partiye oy verenlerin bile sinan oğana muharreme kaydığını gördüm, ananem bile ak partiye vermemiş düşün bak 80 ler darbesini yaşamış birisi.

5 sene sonra Parti liderleri çok yaşlı olucak bu sebepden hiçbirinin aday olcağını düşünmüyorum, Erdoğanın zaten son hakkıydı.

fiend

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Bora
Saygısızlık bu dedikleri şeyleri kendi canları ciğerleri başkanları söylüyor .Sizin başkanınız hepsi Amerika'nın oyunu cehape nin oyunu demiyor mu yazan kişi de ona atıfta bulunmuş, kudurdular hemen

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,754
İsim
Eren Güven
diyanet işleri başkanı dememiş miydi fiyatları yükselten de düşüren de allah'tır diye, neden kuduruyorsunuz? Gidin diyanete söyleyin ne diyecekseniz

PffPanda

80+ Bronze
Beyler o dedi diye de bence abartıya gerek yoktu . Haber linki atmanız en iyi cevap olacaktı zaten .

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,123
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
bazen çok şey demek ister ama içeri alınmamak için susar ya o kısımdayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Allah bizi yakar bir şey demeyeyim

.RBO.

80+ Silver
Yavuz abicim dolar ameriganyada basılmıyimu e burada pahalı Burda TL basılıyor Burda tle ucuz ama tle gavuryada daha da ucuz bak sen Allah'ın işine

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom