Neler Yeni

🔥 DOLAR 21.22 ₺ 🔴 YANIYOR! 🔥

Sizce bu yıl dolar ne kadar zirve yapar?

• 20 ₺ - 23 ₺

Oylar: 48 7.5%
  • 23 ₺ - 26 ₺

Oylar: 157 24.5%
  • 26 ₺ - 30 ₺

Oylar: 437 68.1%

• Oy kullanan toplam üye
    642
Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Kayser-i Rûm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Ege Taşkın
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Tavsiye
Anlaşılan Erdoğan'ın kazanması en çok ABD nin zoruna gitmiş. Erdoğan çıkıp ABD ye tamam ülkedeki bütün kaynakları sana ucuza vereceğim, doğal gaz aramayı durduracağım dese dolar anında tekli rakamlara düşer. Şuanda bu dik durmanın ceremesini biz çekiyoruz ama kaymağını yeni nesil yiyecek açıkcası benim umurumda değil hiçbir şey ben aile kurmayı da düşünmüyorum Türkiye batsa da, çıksa da benim kaybedeceğim hiçbir şey yok Kılıçdaroğluna oy verip ülkenin batışını da izleyebilirdim gülerek ama CHP den ultra nefret ediyorum ben onların ciğerlerini biliyorum ayrıca karakterleri de hoşuma gitmiyor bizzat şahit oldum nasıl bi karaktere sahip olduklarını!
Tövbe yarrabim.

fiend

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Bora
Anlaşılan Erdoğan'ın kazanması en çok ABD nin zoruna gitmiş. Erdoğan çıkıp ABD ye tamam ülkedeki bütün kaynakları sana ucuza vereceğim, doğal gaz aramayı durduracağım dese dolar anında tekli rakamlara düşer. Şuanda bu dik durmanın ceremesini biz çekiyoruz ama kaymağını yeni nesil yiyecek açıkcası benim umurumda değil hiçbir şey ben aile kurmayı da düşünmüyorum Türkiye batsa da, çıksa da benim kaybedeceğim hiçbir şey yok Kılıçdaroğluna oy verip ülkenin batışını da izleyebilirdim gülerek ama CHP den ultra nefret ediyorum ben onların ciğerlerini biliyorum ayrıca karakterleri de hoşuma gitmiyor bizzat şahit oldum nasıl bi karaktere sahip olduklarını!
REEECCCEEEEEEPPPPP TAAAAAYYYYYİİİİİPPPP EEEEEEERRRRRDDDDDOOOOOOĞĞĞĞAAAANNNNN

fiend

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Bora
hepsi ameriganın oyunu

Son düzenleme:

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,231
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Ulan hadi anladık dininiz imanınız yok belki (sağlam bir imanın olsa hiç bir şekilde cesaret edipte bu cümleyi kullanamazdın) hangi partili olduğunuzun da zerre kadar önemi yok şu an bu yazıyı gören gözlerini, bunu yorumlayıp anlamanı sağlayan beynini, bu mesajıma karşılık verecek olan ellerini ve kollarını, saydığım ve saymadığım bütün iç ve dış azalarını ve de bütün bu organlarının hayatta kalabilmesi için gerekli tüm ihtiyaçlarını (Oksijen, Su, Gıda vb) ve de tüm kainatı yaratan Yüce Allah hakkında nasıl bu şekilde konuşabiliyorsun hadsiz herif kim olursan ol inancın her ne olursa olsun Allah ismini ağzına alırken bile dikkat edeceksin.

@Abdullah Hacıgül belki görmedin, farkında değilsin belki de fakat formunda bu şekilde davranışlar görmek hiç hoş değil gereğini yapacağını düşünüyorum kardeş.
Bu tepkini RTE ve Diyanete yapsana bana patlicana ilk onlar başlattı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düşünsene bunlar oy veriyo

veriyomuş neyse plana sadık kal

Kayser-i Rûm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Ege Taşkın
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Tavsiye
bir de her kapının önünde 3-5 araba var diyenler oluyor onları da bu kefeye koy :D
Ya akıl var mantık var Allah aşkına AKP gibi bir partiyi nasıl sevebilirsin ben anlamıyorum abi. Adamlar senin geleceğin için ne vaat ediyor?

Phanzox

80+ Silver
Aslında artan bir şey yok sadece banka piyasası ile serbest piyasa birbirine yakınlaşıyor.
(Yatırım tavsiyesi değildir)

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Mehmet Yılmaz
Tövbe yarrabim.
Seçimden önce ufak ufak artan dolar şimdi fırlamış tablo bunu gösteriyor ABD, Erdoğan'ı istemiyor bende dik duran liderleri severim en nefret ettiğim pısırık korkak kişilerdir şuanda siyasetiçiler arasında Kılıçdaroğlu'undan daha iyi kontrol edilecek bi kukla yok o yüzden sağlam fonlandılar bu seçim her yerde CHP reklamı görüyordum AKP'den 2,3 kat fazla reklam yaptılar. Bu zamana kadar çok seçim gördüm yaşadığım yerde hiç CHP reklamı görmezdim otobüse bindiğim tenha mahalle arası durakta bile CHP reklamı vardı buna rağmen kaybettiler ama Kılıçdaroğlu gibi biri bile %49 aldı ya bir şey demiyorum eğer düzgün biri çıksa Erdoğan yüzde yüz kaybederdi

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,231
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Kanka garip değil işte şu yorumu yazdığınız zaman cidden ülkede boşmu nefes alıyorsunuz anlamıyorum. Geçenki konulardada bahsettim ve sende okudun biliyorum, CHP o kadar kötü muhalefetlik yapıyorki HDP yi işin içine katması AKP nin küskün seçmenini sandığa götürdü dedim. Ben çevremden biliyorum bak bana diyorlarki 2K için ülkemi satmam diyolar AKP seçmeni, anlıyor musun adamlar vatan millet mevzusu yapıp sandığa gittiler yoksa onlarda biliyor ekonomi, mülteci, türkiye şartlarını aklına gelebilecek herşeyin farkındalar merak etme, KK yi savunanlar seçim akşamı kibirlendi küfür etmeye başladılar istifa etmesi için, Liderlerine saygısı olmayan bir seçmen, Meral akşener ve Muharrem ince sonuna kadar haklı çıktı.
Benim liderim olmaz. Adayım olur geçer gider. Siz birine fazla bağlandığınız için ülkecek kaybediyoruz. Başarısız isen gidersin ismin silinir nokta.

Eric Cartman

80+ Bronze
Seçimden önce ufak ufak artan dolar şimdi fırlamış tablo bunu gösteriyor ABD, Erdoğan'ı istemiyor bende dik duran liderleri severim en nefret ettiğim pısırık korkak kişilerdir şuanda siyasetiçiler arasında Kılıçdaroğlu'undan daha iyi kontrol edilecek bi kukla yok o yüzden sağlam fonlandılar bu seçim her yerde CHP reklamı görüyordum AKP'den 2,3 kat fazla reklam yaptılar. Bu zamana kadar çok seçim gördüm yaşadığım yerde hiç CHP reklamı görmezdim otobüse bindiğim tenha mahalle arası durakta bile CHP reklamı vardı buna rağmen kaybettiler ama Kılıçdaroğlu gibi biri bile %49 aldı ya bir şey demiyorum eğer düzgün biri çıksa Erdoğan yüzde yüz kaybederdi
Kim fonlamış? Ya kardeş şaka mısın :D aç facebook adsense kim ne kadar sanalda reklam yapmış tvlerde kaç dakika reklam vermişler aç karşılaştır. Adam devletin bütün imkanlarını kullanıp miting yaptı reklam yaptı hala daha KK fonlanmış bilmem ne diyorsun. Bu devlete ait kanal olan TRT'de bile adama kaç dakika yer vermişler araştır. Ezbere konuşuyorsun ama ne konuşuyorsun. AKPnin trol sayfaları kaç milyonluk dezenformasyon yaptı bu seçimde. Bu sayfalar bu kadar milyonları nerden bulmuşlar? Kim fonlamış bu trolleri?

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,721
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,123
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Kin ve nefreti yüzünden imanı gidecek haberi yok.
Ah ah at gözlüğü takıyorsunuz ve ülkenin durumu çok iyi sanıyorsunuz ona gülüyorum attığım haberler bile gerçek çıktı sizi ileride çok merak ediyorum hala soğan ekmek yeriz erdoğan'dan vazgeçmeyiz diyenlerden olursunuz yine kesin. :)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,723
Üyeler
157,275
Son üye
one123
Top Bottom