Neler Yeni

$ DOLAR 23.68 ₺ - € EURO 25.38 ₺ - ALTIN 1.486 ₺

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,657
İsim
.

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1

121709

80+ Silver
Reis rekorlar kırıyor..

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kral böyle giderse olan bize olacak bir ayar vermeleri lazım baksana seçimden önce 20 liraydı.
Bana göre yerel seçimlerden sonra mudahale edilebilir çünkü Mehmet Şimşek ne kadar baskı yaparsa şuan o kadar göze batar araları bozulur hazineden o para harcanacak illaki yerel seçimlerde hazine illaki parçalanacak.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,245
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Uygun bence. Bu fiyata veren varsa alın.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,107
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Kral böyle giderse olan bize olacak bir ayar vermeleri lazım baksana seçimden önce 20 liraydı.
Seçim ekonomisi denen şey. Seçimden önce ne pahasına olursa olsun fırlamasına izin vermediler. Seçim bitti. ;)
Şahlanıyoruz. Vatanı da kurtardık hahahaha. Bunlara sorsan vatan müdafaası teröristleri öldürmekten ibaret. Paranın değerini bilmezler.

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,395
İsim
Yusuf
Keşke altını dün alsaymışım bugğn arttığını görünce bugün ekleme yaptım. Borsada çok farklı bir gelişme var hep yükseliyor ve korkuyorum bir yerde patlayacak diye borsa seçim öncesi yatırım yapanlar en kötü 2000 TL kazandı oda en kötü. 8 bin üzerinden
şuan döviz yada altın alınır mı? pek bir bilgim yok yada hangisine yatırım yapılmalı.

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
şuan döviz yada altın alınır mı? pek bir bilgim yok yada hangisine yatırım yapılmalı.
pek yatırım danışmanı değilim o konulara pek girmek istemem ama ben bugün yalan söylemiyim 5 gram altın hesabıma ekleme yaptım. Zaten altında kar vardı 5 gram tepeden ekleme yaptım. Haziran yada yaz sonu altın en düşük şuan 1500 göstertiyor benim tahminlerime göre.

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,655
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Seçim ekonomisi denen şey. Seçimden önce ne pahasına olursa olsun fırlamasına izin vermediler. Seçim bitti. ;)
Şahlanıyoruz. Vatanı da kurtardık hahahaha. Bunlara sorsan vatan müdafaası teröristleri öldürmekten ibaret. Paranın değerini bilmezler.
Seçimde her şeye zam gelseydi ve dolar yükselseydi rte oyları çok düşük olacaktı bence.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son düzenleme:
Top Bottom