Neler Yeni

Dolara bişey olduğu yok!!

4emirrr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
433
İsim
Emir Kara
Hepimiz xxxx iz diyen cümleler çomar yada koyun cümleleridir. Bizde öyle şeyler olmaz. Dünyanın kaçı eşcinseldir bilemem ama siyasi bir partinin elinde pankartlara "hepimiz ermeniyiz" "hepimiz lgbt yiz" vs. yazdıklarından bahsediyorum. Onlar benim sözüm değil, bir siyasi partinin kendi sempatizanları için pankartlara yazdığı sözler. Birilerine çomar dediğinize göre siyasi görüşünüz o siyasi partiden. Çomarı size geri iade ediyorum.
parti tutmuyorum knk ama bu gün bir seçim olsa chp'ye veririm o da sevdiğimden değil akp'yi daha çok sevmediğimden

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
neredeyse 7TL düştü 1 günde.
yapma yaw.kuşa bak az harbiden akıllı kuşmuş.biz göremedik sanki düştüğünü.üstü kapalı faiz artırdılar işte.aradaki farkı da hazine ödeyecek.yani vatandaştan çıkacak. dün devlet vatandaşa resmen tepeden döviz kitledi.ani yükselişlerin kötü olması kadar ani düşüşlerde ekonomiye zarar verir.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,845
İsim
göksel yurtcan

Nevfel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Turhan Işık
yapma yaw.kuşa bak az harbiden akıllı kuşmuş.biz göremedik sanki düştüğünü.üstü kapalı faiz artırdılar işte.aradaki farkı da hazine ödeyecek.yani vatandaştan çıkacak. dün devlet vatandaşa resmen tepeden döviz kitledi.ani yükselişlerin kötü olması kadar ani düşüşlerde ekonomiye zarar verir.
Hangi vatandaşa kitledi? Dolarla Reisi devirme hülyasındakilere kitlediler ve çok iyi oldu. Reis ve hükümet dolar mı alın dedi? Siz ve sizin sosyal medya ve trolleriniz milleti galeyana getirip dolar aldıranlarsınız. Suçlu varsa sizsiniz. Öyle şimdi şemsiye girdi açıldı diye suçlayacak adam aramayın. Tek suçlu siz ve sizin gibiler.

Ben 1 dolar bile almadım. Zararımda olmadı.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hangi vatandaşa kitledi? Dolarla Reisi devirme hülyasındakilere kitlediler ve çok iyi oldu. Reis ve hükümet dolar mı alın dedi? Siz ve sizin sosyal medya ve trolleriniz milleti galeyana getirip dolar aldıranlarsınız. Suçlu varsa sizsiniz. Öyle şimdi şemsiye girdi açıldı diye suçlayacak adam aramayın. Tek suçlu siz ve sizin gibiler.

🤨📿

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Aynen kanka 1 ayda 8 den 11 e düştü.Senin gibi beyin fukaralarını blokluyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,499
Üyeler
152,909
Son üye
iandrox
Top Bottom