Neler Yeni

šŸ”„DONANIM ARŞİVÄ° AYIN ƜRƜNLERÄ° 21 TANE šŸ”„

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,008
Ä°sim
Hasan
Ben bu monitƶrĆ¼ bayadır takip ediyorum.Hatta forumdan bir kaƧ kişiye tavsiyede bulunmuştum. 5400 TL den 5900 TL fiyatlara Ƨıkmıştı.Şuan ki fiyatı itibari ile kesinlikle alınabilir elite bir monitƶr
Ben de tam olarak bƶyle dĆ¼ÅŸĆ¼nĆ¼yorum ki duruşu bile yeter bence. Tek sıkıntısı HDR olmaması ama ne kadar etki eder bilemem ben aramıyorum şahsen.

KĆ¼rşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,128
Ä°sim
KĆ¼rşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Demirr34_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
Ä°sim
Ɩmer

GameOwer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
Ä°sim
Yiğit
Monitƶr arayanlar iƧin baya iyi fırsatlar var ancak diğer Ć¼rĆ¼nler benim ilgimi pek Ƨekmedi mutlaka ihtiyacı olanlar vardır kaƧırmasın. Daha ƶnce razerin kulaklığını 399 TL ye almamıştım ona yandım.

Bu dĆ¼nyanın en boş yorumlarından biri malum bizim halkımızim olayla ilgili bilgisi yoktur ama fikri Ƨoktur.

ÅžĆ¶yle; itopya markadan indirim ister marka sınırlı stok icin bĆ¼tƧe verir indirim uygulanır ve daha uygulayamaz sonra itopya DA ile anlaşır marka DA iƧin indirim bĆ¼tƧesi verir ve sen bu sayede o fiyatı tekrar gƶrĆ¼rsĆ¼n. Sanki Ć¼rĆ¼nĆ¼n fiyati buymuş gibi konuşmayın gerƧekten konu ve olayların işleyişi hakkında Ƨok cahil insan var bunu neden diyorum sorun da anlatalim kardeşim sormuyor kafanızdan hikayeler yaziyorsunuz.

O 1300 Lik SSD yi de HB de ben yaptırdım itopyada da 1199 yaptık yapmayalım 2k ya alın. GerƧekten bu tip arkadaşlar konulardan hızla uzak dursun sevkimizi kiriyorsunuz.

Şu Ocak ayina bir girelim, fiyatlar piyasa fiyatı gibi tripte takılan arkadaşları gorucem ben.
Reis iyi ā¤ļø li birisin boşver bu tĆ¼r insanları.

attıgın linkin en alt sayfasına git knk orda ƶzellikler var kapasite yazıyor bir bak derim ama sen bilirsin
bir tek en aşağıda yazıyor. teknik ƶzellikler bƶlĆ¼mĆ¼nde linkte Ć¼rĆ¼nde heeeep 1tb yazıyor hey Allah'ım ya

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,244
Ä°sim
SEYF
Arkadaşlar beğenirsiniz beğenmezsiniz.Abdullah burada işini yapıyor.Yapamamışsın edememişsin demek size mi dĆ¼ÅŸĆ¼yor ben bunu anlamıyorum ? Ya burası olmaz başka site yapar oradan alırsın.Canın sağolsun.Elinden geleni yapmışsın demek bu kadar zor mu ? Veya bu kadar indirim yapmışlardır.Veya geƧen hafta indirimli Ć¼rĆ¼n indirimden dĆ¼ÅŸtĆ¼yse tekrar indirime sokmuşlardır.Ya siz bu adama bunları yazınca ne oluyor ben bunu anlamıyorum?Ƈok biliyorsanız kimseyi tutmuyorlar aƧın youtube kanalı yaptırabiliyorsanız siz yapın. 200 TL aşağı olsun bizim olsun.Biz bilmiyor muyuz itopyanın incehesap satıcılarının hep bƶyle yaptıklarını.

KĆ¼rşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,128
Ä°sim
KĆ¼rşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

B A T U H A N

80+ Bronze
En Ä°yi Cevap
1
Hoparlƶr girer mi indirime ?

Yeni mesajlar Yeni Konu AƧ      

SON KONULAR

Forum istatistikleri