Neler Yeni

🔥İndirim 🔥Donanım Arşivi Ayın Ürünleri🔥

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Abi magzada 30 lira olan mouse i 50 liraya satıp ayın indirmi yok şöyle Fırsat böyle fırsat diye lanse ediyorlar bunu dile getirince kötü bizmi oluyoruz
Dostum ben kimse kötü demiyorum. Bak iyi dinle. Adamlar mağaza açtı kutlama olsun ve mağaza tanınsın diye fiyat düşürdüler. Fiyat düşürmeleri hep bu fiyattan satılacak anlamına gelmiyor. Mağaza açılışına özel indirimli stok bitmiş. Aynı ürünü şimdi ayın ürünü indirimlerine daha az indirim ile getirmişler. Getirmeyebilirdi yani.

• Beğen
Reaksiyonlar: Nega

Musty.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Mustafa Çelikörs
Arkadaşlar şuan kullandığım mouse rampage dandik bişey değiştirmek istiyorum da Abdullah abinin videoya şuan bakamıyorum ama indirimdeki mouselardan şunu al dediğiniz var ise önerilerinizi beklerim ellerim orta büyüklükte genellikle fps oyunu oynuyorum ona göre bir mouse söylerseniz sevinirim

burkavuk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
burak kavuk
10 yıllık kablolu casper standart klavye ve mouse buna geçicem illaki yeni ürün eskiye göre daha iyi olucaktır ama oyunlarda umarım fark hissedilir.

Ekler

• BFE9A92D-6BDC-4873-B8EB-F59C8E9F025C.jpeg
    BFE9A92D-6BDC-4873-B8EB-F59C8E9F025C.jpeg
    154.7 KB · Hit: 126

DELİ45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Sercan
klavye nasıl alınır mı?? (200 tl olan) elimde şuan öylesine kullanmalık bi klvaye var mekanik klavye falan fazla anlamam ama rgb takıntım oldu şu sıralar kasa kulaklık mouse rgb aldım

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,436
İsim
Deniz Bey

cevikyusuf

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
Çevik
Dostum ben kimse kötü demiyorum. Bak iyi dinle. Adamlar mağaza açtı kutlama olsun ve mağaza tanınsın diye fiyat düşürdüler. Fiyat düşürmeleri hep bu fiyattan satılacak anlamına gelmiyor. Mağaza açılışına özel indirimli stok bitmiş. Aynı ürünü şimdi ayın ürünü indirimlerine daha az indirim ile getirmişler. Getirmeyebilirdi yani.
Stok bitmedi abi dün de aldik aynı mouse dan dolu dolu vardı

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
klavye nasıl alınır mı?? (200 TL olan) elimde şuan öylesine kullanmalık bi klvaye var mekanik klavye falan fazla anlamam ama rgb takıntım oldu şu sıralar kasa kulaklık mouse rgb aldım
Al dostum bence.

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
adam 2000 liralık
Arkadaşlar şuan kullandığım mouse rampage dandik bişey değiştirmek istiyorum da Abdullah abinin videoya şuan bakamıyorum ama indirimdeki mouselardan şunu al dediğiniz var ise önerilerinizi beklerim ellerim orta büyüklükte genellikle fps oyunu oynuyorum ona göre bir mouse söylerseniz sevinirim

bütçen varsa güzel mouse hocam

Top Bottom