Neler Yeni

🔥İndirim 🔥Donanım Arşivi Ayın Ürünleri🔥

mr.kener

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mehmet Kener

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar ''Koruyorsun'' falan diyebilirsiniz ama bu adam bunu yapmak zorunda değildi. Ayın ürünleri gelsin diye konu açıyorsunuz. Sonra yakışmadı, hayal kırıklığı falan diyorsunuz. Bence size yakışmadı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Mehmet emin gedik
200 liralık klaveyi aldım yedekte dursun dıye ama diğer ayki indirimlere nazaran bu ay biraz sönük kalmış. dolar daha yüksekken bile daha uygun indirimler vardı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Hamza Başcı
Arkadaşlar ''Koruyorsun'' falan diyebilirsiniz ama bu adam bunu yapmak zorunda değildi. Ayın ürünleri gelsin diye konu açıyorsunuz. Sonra yakışmadı, hayal kırıklığı falan diyorsunuz. Bence size yakışmadı.
Beklentimin altında kaldı vs deseler neyse çöp vs diyenler saçmalamış.

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Mehmet Yılmaz
Herkes üst segment ürünlerde sağlam indirim bekliyordu bu ürünler bütçesi az olanlar için iyi ama şöyle daha güzel premium bir şey alayım diyenler için kötü ben almışken iyisini alayım kafasındayım. Burada ki ürünler pek işlevsel değil o yüzden hayal kırıklığı yazıyor herkes monitörlere baktım VA panel veya FHD çözünürlük bunlar benim işimi görmez.

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,349
İsim
Berkay BABUCCU
200 tl piyasada klavye yok arkadaşlar. Herkesi memnun etmek zordur. Eldeki imkanlarla bu indirimler olmuş evet çok beğenmemişsiniz olsun hiç yoktan şuan klavyeye ihtiyacı olan birisi klavye alabildi. Bütçesi olmayan 100 tl ye mouse alabildi. Öyle düşünün az şükredin..

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
500
İsim
Furkan Emre Asım
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,145