Neler Yeni

Donanım arşivi en son tanıtılan fp sistemin valorantta düşük fps ve drop sorunu

Wonra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Wonra
300-400 fps neymiş ya RX 6600XT ile o fps lere çıkamıyorum
Haritaya göre değişiyor tabii ki 240 altı pek görmedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende Intel aldım bek fazla bilgim yok bilgisayarı açtığımızda ilk neler yapmalıyız yani bildiğim kadarı ile sadece ekran kartı driverlerini indirmek yeterli mi bide driverleri nerden indiriyoruz yardımcı olur musunn
Zaten çoğu driver kurulu geldi bios da chipset de güncelmiş bunları kontrol edersin ekran kartı sürümünü kontrol et yapcak pek bir şey yok onun dışında :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Umut Akın
Haritaya göre değişiyor tabii ki 240 altı pek görmedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten çoğu driver kurulu geldi bios da chipset de güncelmiş bunları kontrol edersin ekran kartı sürümünü kontrol et yapcak pek bir şey yok onun dışında :)
Bios güncellenmiş mi iyiymiş o zaman. Peki ram frekanslarını da arttırmışlar mı? Profile1'mi seçmişler?

Wonra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Wonra
Ha evet ram frekansı düşük kalmış Intel sistemse xmp enabled yapacaksın profile 1 yok diye korkma

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Umut Akın
Ha evet ram frekansı düşük kalmış Intel sistemse xmp enabled yapacaksın profile 1 yok diye korkma
Peki ekran kartını takınca psudan gelen güç kablosu 1 tane mi 2 tane mi? 2 taneyse sırası fark ediyor mu takarken?

Wonra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Wonra
Peki ekran kartını takınca psudan gelen güç kablosu 1 tane mi 2 tane mi? 2 taneyse sırası fark ediyor mu takarken?
1 tane 6 pin birde yanına 2 pin ayırmışlar zaten çentik üste gelecek şekilde takacaksın altı pin olan sağda 2 li pin solunda kalacak

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Kerem
1 tane 6 pin birde yanına 2 pin ayırmışlar zaten çentik üste gelecek şekilde takacaksın altı pin olan sağda 2 li pin solunda kalacak
Kanka 2 tane 6+2 pin var toplamda 16 pin. Hangisini taktigim farkeder mi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,196
Üyeler
140,155
Son üye
veneficus
Top Bottom