Neler Yeni

Ana Konu Donanım arşivi f/p canavarı sistem çıktı! r5 5600 rtx3060 11499tl

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
Al sata gitmeyen bir şey çıkarsa da bol stoklu faydalansak
Al-sata her türlü gidiyor maalesef hocam. Abdullah abinin f/p sistem videolarının altında, ana konularının altına hep yazmışımdır yine yazıyorum. Al-sat'a gitmesini istemiyorsa çözüm bol. Örnekler :

@Abdullah Hacıgül
...Web sitesinde gerçekleşen satış işleminde bir ödeme aracı o gün için bir kere kullanılacak şekilde ayarlama yapılabilir.
... satış işleminde alıcı kişi aynı üyelikle aynı yıl içerisinde başka alışveriş yapmamış olacak şekilde ayarlama yapılabilir.
... aynı e-posta, aynı t.c numarası veya aynı fatura-teslimat adresine kesilecek siparişler otomatik iptal edilecek şekilde ayarlanabilir.
... mesafeli satış sözleşmesine firma ürünlerin seri numarasını sistemine kayıtlı olup, olası bir garanti-servis işleminde sadece faturadaki alıcıyı esas alacağına dair ibare yerleştirip bunu faturada belirtecek bir yazı ekleyebilir.

ve tüm bunlar bu süreçten habersiz gizli şekilde olacak şekilde yapılarak olası alınacak önlemlere savunma mekanizması olacaktır.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,596
İsim
Hacı
10.000 stok falan olsa da alabilsek (!) :)

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,592
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
...Web sitesinde gerçekleşen satış işleminde bir ödeme aracı o gün için bir kere kullanılacak şekilde ayarlama yapılabilir.
... satış işleminde alıcı kişi aynı üyelikle aynı yıl içerisinde başka alışveriş yapmamış olacak şekilde ayarlama yapılabilir.
... aynı e-posta, aynı t.c numarası veya aynı fatura-teslimat adresine kesilecek siparişler otomatik iptal edilecek şekilde ayarlanabilir.
... mesafeli satış sözleşmesine firma ürünlerin seri numarasını sistemine kayıtlı olup, olası bir garanti-servis işleminde sadece faturadaki alıcıyı esas alacağına dair ibare yerleştirip bunu faturada belirtecek bir yazı ekleyebilir.
dostum ilk 3 maddeyi okuyup gülmekten yarıldım üzgünüm ama bunları yapan firma olursa batar firmaların işine gelmez tc numarası vb hepsi farklı girilir anama alır babama alırım epostada 40 epostam var son dediğin aslında 2.el e tamamen aykırı o yüzden yapılmaz

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Faruk
Al-sata her türlü gidiyor maalesef hocam. Abdullah abinin f/p sistem videolarının altında, ana konularının altına hep yazmışımdır yine yazıyorum. Al-sat'a gitmesini istemiyorsa çözüm bol. Örnekler :

@Abdullah Hacıgül

ve tüm bunlar bu süreçten habersiz gizli şekilde olacak şekilde yapılarak olası alınacak önlemlere savunma mekanizması olacaktır.
bi de ne tarafa dönelim :D

ufukgn75

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
ufuk bilge
Bence sinerjiyide takip edin demedi demeyin :DD

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,592
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Bence sinerjiyide takip edin demedi demeyin :DD
Sinerji olmaz gencer gamingle sistem çıkardıktan sonra sinerjide aynı gece deli indirim yapınca sinerji sistemle açılkan tüm konuları kapattırdı abim

ufukgn75

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
ufuk bilge
Sinerji olmaz gencer gamingle sistem çıkardıktan sonra sinerjide aynı gece deli indirim yapınca sinerji sistemle açılkan tüm konuları kapattırdı abim
anlamadın ki reis inceyi orda herkes sistem yapar bi tık ucuzunu sinerji yaparsa gene ne gülerim

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,592
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
anlamadın ki reis inceyi orda herkes sistem yapar bi tık ucuzunu sinerji yaparsa gene ne gülerim
aaaaaa şimdi anladım hocam kusura bakmayın benim kafa bu ara gidik ilişki internet arkadaş ödev derken bugün öldüm öldüm dirildim :D

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom