Neler Yeni

🔥DONANIM ARŞİVİ F/P SİSTEM🔥

zieeq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
hasan yavz
Valorantta 500 üzeri fps her işlemci veremiyor pahalı bir işlemci olacak i312100f olmayacak. God of war da o fps her ekran kartı alamıyor ordanda ekran kartı da iyi bir şey gelecek. Demek oluyorki 14-15 üzeri bir fiyatperformans gelecek gibi duruyor o fpsleri gördükten sonra tahmin aralığımı 15-20 bin tl arasına çıkarttım

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
osman akalın
yanı arkadaslar en azından tanıdım vidiosunu yayınlar dimi insanlar bilgilensin siteyi soylemesin misal ben kredi cekcem ona gore cekecegim ben krediyi cekene kadar ya biterse stok

kozmosxd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Arda Yılmaz
yanı arkadaslar en azından tanıdım vidiosunu yayınlar dimi insanlar bilgilensin siteyi soylemesin misal ben kredi cekcem ona gore cekecegim ben krediyi cekene kadar ya biterse stok
ah şimdi bilgisayar için kredi çeker olduk daha 4 sene öncesine kadar böyle değildi bu ya ne ara bu hale düştük
Mesaj otomatik birleştirildi:

14 bin bütçe var umarım bu fiyat aralığında sistem çıkar.
sanmıyorum godofwarda 120 fps alip valoda 600 fps alan bir sistem 14k olmaz bence

jeff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Bugra Gorkas
3060 ti çıkar da alamazsam üzülürüm. Artık fiyat farketmiyor direkt linke koşmayı düşünüyorum.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Valorantta 500 üzeri fps her işlemci veremiyor pahalı bir işlemci olacak i312100f olmayacak. God of war da o fps her ekran kartı alamıyor ordanda ekran kartı da iyi bir şey gelecek. Demek oluyorki 14-15 üzeri bir fiyatperformans gelecek gibi duruyor o fpsleri gördükten sonra tahmin aralığımı 15-20 bin TL arasına çıkarttım
+sonsuz

Top Bottom