Neler Yeni

Donanım Arşivi Forum Gönüllü Moderatör Alımı

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,331
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Forumumuzda aktifliğin de artmasıyla birlikte artık moderatör sayımızı artırmaya karar verdik. Bununla birlikte gönüllü olarak 2 moderatör alımı daha gerçekleştiriyoruz. Moderatör arkadaşların konu başlıkları düzenlemek, raporları çözümlemek, düzeni sağlamak gibi görevleri bulunuyor.

16 yaşın üzerinde, yeterli Türkçe dil bilgisine ve VAKTE sahip adaylar arıyoruz. Tabii ki bununla birlikte forumdaki geçmiş davranışları, aktifliği gibi konuların da buradaki önemi büyük.

Başvurunuzu BU GÖNDERİ altında kendinizi kısaca tanıtarak yapabilirsiniz. Uygun görülen arkadaşlarla özel mesaj üzerinden iletişime geçilecektir.

Bu konu altındaki konu dışı mesajlar uyarı almanıza sebep olabilir, lütfen konuyu dağıtmayalım :)

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Ah be abi 🥲
Screenshot_2023-03-09-16-58-34-810_com.android.chrome.jpg

pr0phet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Mehmet Emin Güneşli
Ben mehmet, 17 yaşındayım 7/24 forumdayım sadece uyurken değilim. Bu kadar sadece moderatör olmak isterim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,873
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Forumumuzda aktifliğin de artmasıyla birlikte artık moderatör sayımızı artırmaya karar verdik. Bununla birlikte gönüllü olarak 2 moderatör alımı daha gerçekleştiriyoruz. Moderatör arkadaşların konu başlıkları düzenlemek, raporları çözümlemek, düzeni sağlamak gibi görevleri bulunuyor.

16 yaşın üzerinde, yeterli Türkçe dil bilgisine ve VAKTE sahip adaylar arıyoruz. Tabii ki bununla birlikte forumdaki geçmiş davranışları, aktifliği gibi konuların da buradaki önemi büyük.

Başvurunuzu BU GÖNDERİ altında kendinizi kısaca tanıtarak yapabilirsiniz. Uygun görülen arkadaşlarla özel mesaj üzerinden iletişime geçilecektir.

Bu konu altındaki konu dışı mesajlar uyarı almanıza sebep olabilir, lütfen konuyu dağıtmayalım :)
Yaklaşık 2 yıldır bu forumu takip ediyorum ve teknolojiye olan ilgim, moderatörlük görevlerini yerine getirebileceğim düşüncesiyle beni bu göreve başvurmaya teşvik etti.

Moderatörlük görevini yerine getirirken, katılımcıların forum kurallarına uygun davranmalarını sağlamak benim önceliğim olacaktır. Ayrıca, katılımcıların sorularına cevap vermek ve sorunlarına yardımcı olmak için elimden gelenin en iyisini yapacağım.

Moderatörlük görevleri dışında, teknoloji alanında güncel kalabilmek için sürekli araştırmalar yapıyorum ve en son teknolojik gelişmeleri takip etmekteyim. Forumda da paylaşabileceğim faydalı bilgilerim var.

Ayrıca, her zaman saygılı bir dil kullanmaya özen gösteren biriyim ve topluluk içinde saygının korunmasını önemsiyorum. İnsanlar arasında farklı düşünceler olduğu sürece, diyalog ve tartışmaların yapıcı bir şekilde devam etmesi gerektiğine inanıyorum.

Bu nedenle, moderatörlük görevi için uygun aday olduğumu düşünüyorum. Görev verildiği takdirde, forumun en iyi şekilde işleyebilmesi için elimden gelenin en iyisini yapacağıma söz veriyorum.
Ayrıca yediğim uyarılar çok eskidir . Uzun zamandır uyarı yemiyorum .
Dil bilgim iyi , yaşımda sınırın üstünde .

Saygılarımla, Mehmet Bozaklı

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,099
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Merhaba ben osman 16 yaşındayım elimden geldiğince arkadaşlara yardımcı oluyorum amd ekran kartlarındaki sorunları çözmemle tanınıyorum özellikle watman hatası forumu bilgisayar hakkında bir çok teknik bilgiye sahibim en iyi yapmaya çalışacağım elimden geldiğince tıpkı diğer moderatör olduğum forum gibi
Saygılarımla

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
Merhaba ben Emrullah YAZICI. 26 yaşındayım. Daha önceki yıllarda TurkMMO forumda Deneme Moderatör, Moderatör, Süper Moderatör'lük yaptım. Forum moderasyon bilgisine hakimim. Evliyim ve devlet hastanesinde temizlik görevlisi olarak çalışıyorum. Ayda 12 gün izinliyim. İşte olduğum süre boyunca da forumda aktif olabiliyorum. Elimden geldiğince foruma katkı sağlamak, moderasyona dahil olmak ve sizinle çalışmak isterim.

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Abdullah
28 yaşındayım işten dolayı boş vaktim oluyor. Forumu çokça ziyaret ediyorum. Evde olduğum sürede çok fazla bakamam çünkü evliyim. Ancak forumda olduğum zamanlarda arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim. :)

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,478
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
Merhaba Osman Trifilli 18 yaşındayım forumda tıpkı Instagram gibi aktif olarak kullanıyorum günde ortalama 5 saat forumda zaman geçiyorum daha fazla sürdü zamanlarda oluyor cok konu açmaktan ziade daha çok açılan konulara cevap veya öneri yapıyorum telefonu actim zaman artık refleks olarak öncelikle donanım arşivi forumu açıyorum bildirim vs varmı diye öyle bir konulara göz gezdirip çıkıyorum eğerki o anlık bir işim yoksa burda kalıyorum ve açılan konulara bilgim varsa çözüm bulmaya çalışıyorum

Son düzenleme:

freygasm

80+ Gold
Ben Ecer, 25yaşındayım.Stajdan kalan zamanlarımda full time pcdeyim, yazılım kurslarımı tamamlayıp oyun oynuyorum. Gün içerisinde minimum 6-7saat yan ekranda forum açık bekliyor. Daha öncesinde kendime ait oyun haberleri paylaştığım bir haber sitem, eloboost sitelerim oldu. 4 dil biliyorum ve araştırmacı biriyim. Sorunları çözebilecek Türkçe kaynaklar eksik geldiğinde, yabancı kaynaklardan kolay bir şekilde çözüme ulaşabilirim. Teknoloji ve vücut geliştirme konularında yüksek bilgi ve donanıma sahibim, ayrıca kendimi sürekli güncel tutmaya çalışırım. Bana uzun süre fayda sağlamış bir forumda gönüllü olarak moderatör olmaktan gurur duyar, zevk alırım. Teşekkürler şimdiden:)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,180
Üyeler
140,610
Son üye
memon
Top Bottom