Neler Yeni

Yardım Donanım Arşivi Gençer Gaming Sistemi Gelen Varmı

Mt1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
Emir Asan
Evet arkadaslar dogrulari öğrendim. Endişeye gerek yok. 1 Kasa eksigi mevzusu 15 tane felanmis ve onlarda gelmis zaten.2 kargo sirketleri deprem dolayisiyla kargo kotası gibi birsey koymus biraz zaman alabilir 3 demonte istiyenler icin bugun yarin cikartabileceklerini soylediler 4 7-13 gun test edilip yollanma suresi dendi. demonte icin arayip soyleyin. En son aradim bunu dediler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merak edenler varsa
Demonte isteyeceğim bugün o halde teşekkürler.

• Beğen
Reaksiyonlar: bwNN
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ahmet Kılcık
o zor işte hala beklyoruz.

dostum yalan söylüyolar demiyoruz ama her arayana farklı bir şey söyleniyor e bu durumda ne diyecez ? ayrıca ben pazarlamacıyım internet üzerinden satışlarım mevcut nasıl günde 400-500 tane kargo veriyorum farklı farklı kargo firmalarına ve hepsini alıyorlar o halde ? bi tek o bölgeye özelmi bu durum
Sen ne satıyosun kral

Mt1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
Emir Asan
Ben kendime guvenemedim yoksa bende demonte isterdim. İslemci fani degostirmeyi dusunuyorum onda bile tedirginim
İşlemci fanı değiştirirken alt kapak düşüyor anakartın altından tutulmazsa onun dışında kolay bir işlem. Güvenmiyorsanız aceleniz yoksa bekleyin.
Birde ben sistemi 12400f ve msi b660m-P anakart ile değiştireceğim için demonte daha çok işime yarar. Siparişi hızlı vermek için montaj seçili kaldı.

Keyfen

80+ Bronze

bwNN

80+ Silver
İşlemci fanı değiştirirken alt kapak düşüyor anakartın altından tutulmazsa onun dışında kolay bir işlem. Güvenmiyorsanız aceleniz yoksa bekleyin.
Birde ben sistemi 12400f ve msi b660m-P anakart ile değiştireceğim için demonte daha çok işime yarar. Siparişi hızlı vermek için montaj seçili kaldı.
Bekliyecegim zaten ama kasanin icinde devistirmeyi planliyorum islemcinin sogutucusunu

Keyfen

80+ Bronze
o muhabbet varya ömrümü yedi benim bi takamamıştım :D

LPOX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Murat Karahan
neden sistemi intele çevirme kararı aldınız hocam ? nedenini merak ettim

Sir Cem T-oker

80+ Gold
yok olay o değil dostum herkeste hazırlanıyor kısmında kalmış durumda ve arayanlara kasa limanda gelicek denmiş ellerinde olmayan malzememi satıldı yoksa asılsız bir iddia mı onu çözmeye çalışıyoruz
hocam ne limanı ? bursadan almanyaya giden mobilyalar bile limana gitmiyor .d

bwNN

80+ Silver
Pc geldiginde tekrar konu acarim daha yol uzun

hocam ne limanı ? bursadan almanyaya giden mobilyalar bile limana gitmiyor .d
Hocam benim attigim mesaj bugün konuştuğum bi bakin isterseniz

Sir Cem T-oker

80+ Gold
Pc geldiginde tekrar konu acarim daha yol uzun

Hocam benim attigim mesaj bugün konuştuğum bi bakin isterseniz
sıkıntı yok hocam limana vermiş olabilirler. ama böyle durumlarda limana vermek süreyi uzattığı için ne kadar mantıklı bilmiyorum.

• Beğen

Mt1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
Emir Asan
neden sistemi intele çevirme kararı aldınız hocam ? nedenini merak ettim
Tekli çekirdek performansı ve ısı değerleri daha iyi daha stabil. Ayrıca hazır sistemin anakartı A serisi overlock imkanı yok. En kötü Amd kalsam B serisine geçerdim diyim.

• Beğen
Top Bottom