Neler Yeni

Yardım Donanım Arşivi Gençer Gaming Sistemi Gelen Varmı

cansacar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Can
Valla bende hala beklemekteyim. Umarım bugün verilir kargoya 2 adım yer zaten.

Mt1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
Emir Asan
Kargo cikislari 4-5.30 arasi oluyor genellikle firmalarda benim bildiğim su 4den knce verirseniz ayni gun kargo muhabbeti felan var ya
Bakalım ilerleyen saatlerde göreceğiz umarım verirler.

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
979
İsim
Birol azak
Benimkide hala verilmedi telefonlarıda açmıyorlar biraz sinir oldum

Mugetsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yavuz Selim Zeybek
benimki kargolanmış 19:59 da almıştım bakalım ne zaman gelcek.

cansacar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Can
Vay arkadaş ya benimde 19.59. telefonuda açmıolar hala hazırlanıyor delirtecekler en sonunda. Demonte bugün kargolayın diyorum onada pazartesi anca kargoya veririz dediler. Bana garezleri var heralde

Mugetsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yavuz Selim Zeybek
@Keyfen kanka ekran kartı vidalarının fotoğrafı atar mısın benim vidalar hiçbir şekilde olmuyo bir bakayım aynı mı

Keyfen

80+ Bronze
@Keyfen kanka ekran kartı vidalarının fotoğrafı atar mısın benim vidalar hiçbir şekilde olmuyo bir bakayım aynı mı
kanka evde değilim ondan atamıyorum, anakartmı kasamı ikisinden birinden cıkan siyah vidalar var ben onlarla tutturdum, sende küçük vida varsa anakart süspansiyonu için konulan plastik kısımları vidadan geçir o şekilde sık, pul görevi görüp daha çok yer kaplayarak daha iyi saracak alanı

Mugetsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yavuz Selim Zeybek
siyah vida çıkmadı bu nası
kanka evde değilim ondan atamıyorum, anakartmı kasamı ikisinden birinden cıkan siyah vidalar var ben onlarla tutturdum, sende küçük vida varsa anakart süspansiyonu için konulan plastik kısımları vidadan geçir o şekilde sık, pul görevi görüp daha çok yer kaplayarak daha iyi saracak alanı
siyah vida çıkmadı bu nası iş

Keyfen

80+ Bronze
siyah vida çıkmadı bu nası

siyah vida çıkmadı bu nası iş
kanka çıkmıştır iyi bak, kasayı açınca direk bağlamışlar klipsle ordan aldım ben, hadi orda yok anakartın kutusundada var ordanda kullanabilirsin, çıkmama ihtimali yok

Mugetsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yavuz Selim Zeybek
kanka çıkmıştır iyi bak, kasayı açınca direk bağlamışlar klipsle ordan aldım ben, hadi orda yok anakartın kutusundada var ordanda kullanabilirsin, çıkmama ihtimali yok
kanka hepsine baktım bulamadım valla yatay kullancam pcyi biraz daha bulamazam

Keyfen

80+ Bronze
kanka hepsine baktım bulamadım valla yatay kullancam pcyi biraz daha bulamazam
yav bi tane vida uydur o zaman hiç takım çantası felan yokmu ben hep yedeklerims ağda solda sende aynısını yap kanka, yatay güzel durmaz bu kasa :D

Top Bottom