Neler Yeni

Ana Konu 🔥DONANIM ARŞİVİ İNDİRİMLERİ İTOPYA (ARALIK ÖZEL)🔥

snnogz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Sinan
Mld 240gb sata SSD alınır mı sistemim yok 5-6 ay sonra topliyacağim evde dursun diye almayı planlıyorum
Mld önermem illa alacaksan wd al ondan bitık kaliteli ama teknik servis olarak önerim SSD de Samsung veya Kingston iyi günler.

mehmet4732

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
mehmet

snnogz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Sinan
bana bir iki ürün dışında (son sıvı soğutucu ve 1 tb ssd 1150 TL olan) cazip ürün gelmedi ama ocak sonrası birkaç ürünü bu fiyata almak hayal olacağı için ihtiyacı olan alabilir G535'i geçen 1200 TL den sattılar 2300 e düşmüş şimdi :D
1000W Psu yu saymadığımı fark ettim çünkü elektrik fiyatları F/P değil (şaka) :D
Dostum depoda tutmak hiç birinin işine gelmez illaki düşer başta yükseltirler sonra düşer hep böyleydi

swatteam

80+
Beni tüm forum bilir öyle kafadan uydurma yorum sallayana aman takipçim azalmasin diye kasmayan gereken cevabı veren biriyim kendine iyi bak takkene de sahip çık.
olursahipcikarim.PNG

Herkes kendi takkesini düşünsün hocam :) en azından takkeyi takmaya ihtiyaç duymuyorum saklayacak bir şeyim yok çünkü . Takipçim azalmasınla söylediklerimi nasıl bağdaştırdınız onu anlamadım , direkt karakterinize ve eleştiriyi kaldıramayıp saldırganlaşmanıza yorum yapmıştım ,konu takipçilerinize nasıl davranmaktan çekinmediğiniz değil karakteriniz konuyu da bu şekilde manipüle edip ben hak edene hak ettiği gibi davranırım triplerine girmeyi denemeyin bence gerek yok çünki bahsettiğiniz kadar realist olsaydınız itopyaya dengesizliği sorardınız. Kafadan uydurma yorum sallayan demişsiniz videoda üstünkörü fiyatlara bakıyorsunuz ve kafadan uyduran ben oluyorum evet hocam müthiş bir mantık tebrik ederim sizi. Bu şekilde ürünlerdeki fiyat dengesizliğini fark etmemenize şaşmamalı ,işinizi gerçekten hakkıyla yapıyorsunuz tebrik ederim. Ben yaptığınız hatayı söyleyince ve fiyatlarda dengesizlik olduğunu belirtince ne kadar kasmadığınız belli oldu bir de kassaydınız diktatör olurdunuz herhalde. Kasmayın aynen böyle devam edin :)

TeknoAdam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Tekno Adam

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Alıntıyı görüntüle
Herkes kendi takkesini düşünsün hocam :) en azından takkeyi takmaya ihtiyaç duymuyorum saklayacak bir şeyim yok çünkü . Takipçim azalmasınla söylediklerimi nasıl bağdaştırdınız onu anlamadım , direkt karakterinize ve eleştiriyi kaldıramayıp saldırganlaşmanıza yorum yapmıştım ,konu takipçilerinize nasıl davranmaktan çekinmediğiniz değil karakteriniz konuyu da bu şekilde manipüle edip ben hak edene hak ettiği gibi davranırım triplerine girmeyi denemeyin bence gerek yok çünki bahsettiğiniz kadar reelist olsaydınız itopyaya dengesizliği sorardınız. Kafadan uydurma yorum sallayan demişsiniz videoda üstünkörü fiyatlara bakıyorsunuz ve kafadan uyduran ben oluyorum evet hocam müthiş bir mantık tebrik ederim sizi. Bu şekilde ürünlerdeki fiyat dengesizliğini fark etmemenize şaşmamalı ,işinizi gerçekten hakkıyla yapıyorsunuz tebrik ederim. Ben yaptığınız hatayı söyleyince ve fiyatlarda dengesizlik olduğunu belirtince ne kadar kasmadığınız belli oldu bir de kassaydınız diktatör olurdunuz herhalde. Kasmayın aynen böyle devam edin :)
Arkadaşım anlama zorluğu mu yaşıyorsun sen ve beni saygısızca neden rahatsız ediyorsun Amazon video çekildiği tarhiten bir gün sonra fiyatı 599TL yapmış ve yine de fiyatımız o kadar iyi ki amazon dan gözle görülür iyiyiz ama bunu senin gibi haset arkadaşlar göremezler. Ben ak akçe fiyatına bakıyorum sen halen itopya fiyat dengesizliği diyorsun banane arkadaşım itopya fiyatından. Fiyat dengesizliğini farkememenize şaşmamalı diyor bir de papağan gibi neyi tekrarlıyorsun? Amacın üzüm yemek değil bağcıyı dövmek istersen indirim yaptırdığım için bir de özür dileyim senden? Şu indirimler oluşturabilmek için 1 aydır bir tarafımızı yırttık adam bana Diktatör diyor saygısız terbiyesiz herif suçumuzda video çekiminden 1 gün sonra Amazonun fiyatı 599TL yapması mı git başka yere toxiclik yap.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Halledersin bence.
Hocam söktüm temassızlığa neden olan şey topraklama kablosunun çıkıp devre üstündeki artı ve eksiye değmesiymiş ben kulaklık kablosunun lehimi kopuktur sanıyordum topraklama temasından dolayı oluyormuş kabloyu kenara çektim temassızlık düzeldi şimdide mikrofon yok :D

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Alperen Çetin
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Hüseyin Umut Yüksel
Bende var görünüşü çok güzel. Her gören modelini soruyor.
Sararma yapmıyor mu? Beyaz klavye almak istiyorum ama sararma yapar diye alamıyorum. Sararınca çok kötü gözükür çünkü. Her gün her gün de silemem onu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
909,777
Üyeler
141,187
Son üye
hskjdaskds
Top Bottom