Neler Yeni

Donanım Arşivi Web Sitesine Yazar Alımı

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Wikon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Wikon
Steam
naumia
Discord
Redingoo#0558
Selamlar dostlar. www.donanimarsivi.com sitesi için her gün düzenli olarak haber girişi yapabilecek yazarlar arıyoruz. Bu konuda istekli olan kişiler forumumuzun TEKNOLOJİ HABERLERİ KATEGORİSİNDE örnek teknoloji haberi içeriklerini yazıp bize başvurusunu yapabilir. Türkçe diline hakim, sıkmayacak akıcı bir dil kullanan, Wordpress konusunda yeterli bilgisi olan arkadaşlar arıyoruz. Eğer iyi bir performans sergilenirse yazar arkadaşlara ücret ya da ekipman temini gibi katkılarımız da olacaktır. Örnek içeriği beğenilenlerle forum üzerinden iletişim kurulacaktır. Yaş sınırı +16 olarak belirlenmiştir.
16 yaş oluyor mu?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Wikon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Wikon
Steam
naumia
Discord
Redingoo#0558

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,112
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları

Kngr46

80+
Selamlar dostlar. www.donanimarsivi.com sitesi için her gün düzenli olarak haber girişi yapabilecek yazarlar arıyoruz. Bu konuda istekli olan kişiler forumumuzun TEKNOLOJİ HABERLERİ KATEGORİSİNDE örnek teknoloji haberi içeriklerini yazıp bize başvurusunu yapabilir. Türkçe diline hakim, sıkmayacak akıcı bir dil kullanan, Wordpress konusunda yeterli bilgisi olan arkadaşlar arıyoruz. Eğer iyi bir performans sergilenirse yazar arkadaşlara ücret ya da ekipman temini gibi katkılarımız da olacaktır. Örnek içeriği beğenilenlerle forum üzerinden iletişim kurulacaktır. Yaş sınırı +16 olarak belirlenmiştir.

Bn yapabilirim ama yapacak hiç ekipmanım yok o yüzden başka bahara kaldı hayallerimiz kardeşim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatta diyer dijital içerik üreticilerden biri olan webtekno ve shiftdele.net'inde bu şekil başvurusu olmuştu yine ekipman olmadığı için başvuru yapamadım neyazıkki 😊

Son düzenleme:

Avian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Gizem
Ben Türkçe öğretmeniyim, yazıların editörlüğünü yapabilirim eğer ihtiyaç olursa. ☺

Wikon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Wikon
Steam
naumia
Discord
Redingoo#0558
Başvurumu yaptım, umarım sizlere yardımım dokunur. :giggle:

erturk.gg

80+ Bronze
E-spor için haber kategorisi açarsanız sektöre rakip olursunuz, lütfen açın.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,112
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emircan Şengül
Selamlar dostlar. www.donanimarsivi.com sitesi için her gün düzenli olarak haber girişi yapabilecek yazarlar arıyoruz. Bu konuda istekli olan kişiler forumumuzun TEKNOLOJİ HABERLERİ KATEGORİSİNDE örnek teknoloji haberi yazıp bize başvurusunu yapabilir. Türkçe diline hakim, sıkmayacak akıcı bir dil kullanan, Wordpress konusunda yeterli bilgisi olan arkadaşlar arıyoruz. Eğer iyi bir performans sergilenirse yazar arkadaşlara ücret ya da ekipman temini gibi katkılarımız da olacaktır. Örnek içeriği beğenilenlerle forum üzerinden iletişim kurulacaktır. Yaş sınırı +16 olarak belirlenmiştir.
lise son sınıf öğrencisiyim bilgisayar teknolojileri bölümü okudum alternatif olarak web tasarım dersleri gördüm staj yerimde wordpress den sitelerini yaptım 18.yaşındayım

xyakpcnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yakupcan
Selamlar dostlar. www.donanimarsivi.com sitesi için her gün düzenli olarak haber girişi yapabilecek yazarlar arıyoruz. Bu konuda istekli olan kişiler forumumuzun TEKNOLOJİ HABERLERİ KATEGORİSİNDE örnek teknoloji haberi yazıp bize başvurusunu yapabilir. Türkçe diline hakim, sıkmayacak akıcı bir dil kullanan, Wordpress konusunda yeterli bilgisi olan arkadaşlar arıyoruz. Eğer iyi bir performans sergilenirse yazar arkadaşlara ücret ya da ekipman temini gibi katkılarımız da olacaktır. Örnek içeriği beğenilenlerle forum üzerinden iletişim kurulacaktır. Yaş sınırı +16 olarak belirlenmiştir.
Merhaba, ben bir içerik oluşturdum, dileyen birden fazla içerik oluşturabilir mi?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom