Neler Yeni

Donanım Arşivi Yeni F/P sistem🔥🔥🔥

Urkhilen

80+
Bayadır kendisi neden sistem çıkartmıyor ne zaman çıkarır? Ya da bu mesajı görürse abdullah abi laptop kampanyası da gelecek mi? Malum üniversiteler de açılıyor bir anlaşma yaparsın abim.
Kendi çıkardığı sistemlerde stok kalmadığı zaman bir grup kitlenin kendisine düşmanca tavır sergilemesinden dolayı yapmadığını belirtmişti.İlerde ne olur bilemem

Furkanozr

80+ Silver
Bayadır kendisi neden sistem çıkartmıyor ne zaman çıkarır? Ya da bu mesajı görürse abdullah abi laptop kampanyası da gelecek mi? Malum üniversiteler de açılıyor bir anlaşma yaparsın abim.
Aylardır laptop kampanyası bekledim gelmeyince aldım artık hiç zannetmiyorum gelcegini

El-Turco

80+ Bronze
incele meeeeeeeeeeeeeee
yeni sistem değil
Olsun sonuçtw belirli bir stokta çıkacak
Mesaj otomatik birleştirildi:

RTX 2060 Ventus modeli görüyorum. Esas soru 12GB mı yoksa 6GB model mi ve bence modele göre en az 500 TL de fark edecektir. Beklentim 11k civarında bir R5 4500, B450 ve RTX 2060 olursa güzel olabilir. Parça kalitesi de gözetilirse tadından yenmez. Hangi siteden çıkacağı belli mi?
Hocam ya r5 4500 olmazsa çok iyi olur ve bence super versiyonu kullanabilir çünkü düz 2060ın çok büyüsü kalmadı artık bence yani bence

Top Bottom