Neler Yeni

Ana Konu Donanım Arşivi Yeni Sistem - SATIŞTA!

bayrock

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
murat akay
malum sitede +2 +3 kya satanlar var

poyrazsan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
POYRAZ AFŞAR
Valla ben almaktan vazgeçtim ama deme ki al satçılar da abanmış.
al satçılar abansaydı stok 1 saatten fazla kalmazdı 2 dk da biterdi
Mesaj otomatik birleştirildi:

malum sitede +2 +3 kya satanlar var
satamazlar ki 11.5 ten satsınlar yarabbi şükür desinler
Mesaj otomatik birleştirildi:

14 gün boyunca ilanda kalır satamazlarsa iade ederler basit ama al sat için f/p ürün değil

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Hocam şöyle bir şey var piyasada kasalarda öncelikle ekran kartı stok sorunu yaşandığından dolayı ekran kartlarına bakılıyor bir tarafta vatanın kasası var bir tarafta senin gibi bir kişinin yaptığı kasa var sen zamanında md2 yi çıkardın mesela o zaman stok sorunu daha fazlaydı 5000tl ye 144hz monitörlü sistem çıkarmıştın iyi fiyat mı iyi fiyat ama harika değil yani senden beklenen değil demek istiyorum .
İyi fiyat değil evet çünkü müthiş fiyat ne yaşıyorsun anlamıyorum gerçekten böyle bir sistem 10999tl TR rakipsiz fiyata sahip bir sistem üzerine bu kadar gereksiz bir konuşmaya gerek yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,334
İsim
Diyarhan

GazzeliAtalay

80+ Bronze
@Abdullah Hacıgül ben çıkardığın sistemleri beğeniyorum. Emek veriliyor. Uyguna geliyor. Sadece yükseltme seçenekleri çok çok kötü. Senle alakası olmayabilir. Ama herkes anakart ssd falan düşürmek istemiyor. Yani söylemek istediğim yükseltme seçenekleri çok kötü veriliyor. Atıyorum anakart 600liralık bişey normalde 1200 lira olan bi anakart yükseltme seçeneklerinde +1100 lira görünüyor. Ama itopya her zaman o anakartları bu kadar pahalı satmıyor. Yani ortada bir mecburiyete itme var alırken. 3 parça yükseltince senin yaptığın indirimin avantajı kalmıyor. Bunun bir sebebi var mı? Yada konuşulunca hallolabilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,334
İsim
Diyarhan
@Abdullah Hacıgül ben çıkardığın sistemleri beğeniyorum. Emek veriliyor. Uyguna geliyor. Sadece yükseltme seçenekleri çok çok kötü. Senle alakası olmayabilir. Ama herkes anakart ssd falan düşürmek istemiyor. Yani söylemek istediğim yükseltme seçenekleri çok kötü veriliyor. Atıyorum anakart 600liralık bişey normalde 1200 lira olan bi anakart yükseltme seçeneklerinde +1100 lira görünüyor. Ama itopya her zaman o anakartları bu kadar pahalı satmıyor. Yani ortada bir mecburiyete itme var alırken. 3 parça yükseltince senin yaptığın indirimin avantajı kalmıyor. Bunun bir sebebi var mı? Yada konuşulunca hallolabilir mi?
İtopya önceliği stoklu ürüne veriyor insanlar tercihini normal yapsın diye diğerlerinin fiyatını arttırıyor.

Top Bottom