Neler Yeni

Dualsensimin L3 tuşu kayıyor ne yapmalıyım?

Heren45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Halil
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,Bilgisayar parçaları, konsollar ve oyunlar
Benimkisi nerdeyse 2 yıl oldu hiçbir sorunu yok. Ama çok oluyor o sorun. Garantiye vermeni tavsiye ederim. Garantisi varken sen uğraşma
Ya normal hikayeli oyunlarda çok sıkıntı etmiyor ama ben Try Hard F1 23 oynuyorum birden sol yapıyo zaten videosunu çektim bilkomla iletişim kurdum beni arıyacaklarmış bilgilendireceklermiş ona göre devam edicem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum direkt Playstation müşteri hizmetleri ile iletişime geç
Bilkomla iletişime geçtim hocam sizi bilgilendiricez bu gün sizi arkadaşlarımız arayacak diyolar

YazılımKafa

80+ Silver
Ya normal hikayeli oyunlarda çok sıkıntı etmiyor ama ben Try Hard F1 23 oynuyorum birden sol yapıyo zaten videosunu çektim bilkomla iletişim kurdum beni arıyacaklarmış bilgilendireceklermiş ona göre devam edicem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilkomla iletişime geçtim hocam sizi bilgilendiricez bu gün sizi arkadaşlarımız arayacak diyolar
Garantide hallederler. Böyle sorunlar oluyor maalesef. Şükür ben yaşamadan sattım . Ama bende xbox kolunda sorun yaşadım. Garantide yoktu. İyi para bayıldım

Heren45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Halil
İlgilendiği Kategoriler
Garantide hallederler. Böyle sorunlar oluyor maalesef. Şükür ben yaşamadan sattım . Ama bende xbox kolunda sorun yaşadım. Garantide yoktu. İyi para bayıldım
Evet resmi olarak L3 fişi çekti artık full sola çekiyor Salihlide Bilkomun desteği varmış bizim şehrimize çok yakın bilkom bana süreci anlatsın bugün değiştirip gelicem

Heren45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Halil
İlgilendiği Kategoriler
Hocam ben Kasım aralık gibi bu Ps5 i aldım ama teslim tarihi haziranın 16 si diyor :D? Bize acaba 2. El play station sattılar dicem ama Sony Euresia garantisi var teşhir yazmıyodu kafam çok karıştı

YazılımKafa

80+ Silver
Hocam ben Kasım aralık gibi bu Ps5 i aldım ama teslim tarihi haziranın 16 si diyor :D? Bize acaba 2. El play station sattılar dicem ama Sony Euresia garantisi var teşhir yazmıyodu kafam çok karıştı
Bende xbox gamepad almıştım. Bende de öyleydi. Garanti tarihi daha erkendi. Bilemiyorum. Ama normalde fatura tarihi önemli. Mesela aldığım pc de de öyleydi. Asusla konuştum fatura tarihi önemli dediler garanti süresini düzelttiler. Microsoft nasıl yapar bilmiyorum. Sormak lazım. Belki fatura ile düzeltirler

Heren45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Halil
İlgilendiği Kategoriler
Bende xbox gamepad almıştım. Bende de öyleydi. Garanti tarihi daha erkendi. Bilemiyorum. Ama normalde fatura tarihi önemli. Mesela aldığım pc de de öyleydi. Asusla konuştum fatura tarihi önemli dediler garanti süresini düzelttiler. Microsoft nasıl yapar bilmiyorum. Sormak lazım. Belki fatura ile düzeltirler
Fatura aralığı gösteriyor yani neredeyse 3-4 ay fark var umarım öyledir

YazılımKafa

80+ Silver

Heren45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Halil
İlgilendiği Kategoriler
Microsoft a sormak lazım.
Abi 2 gün oldu yarın 3. Güne giricez 2 günde 3 defa aradım hala beni aramadınız artık daha da kötüleşti yardım edin diyorum halen sizi arayacaklar diyorlar artık ciddiyim çok kabak tadı vermeye başladı ne yapmam lazım

YazılımKafa

80+ Silver
Abi 2 gün oldu yarın 3. Güne giricez 2 günde 3 defa aradım hala beni aramadınız artık daha da kötüleşti yardım edin diyorum halen sizi arayacaklar diyorlar artık ciddiyim çok kabak tadı vermeye başladı ne yapmam lazım
Servise mi gönderemedin? Yoksa garanti meselesi mi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,665
Üyeler
156,649
Son üye
apo08731
Top Bottom