Neler Yeni

Dünyanın en iyi telefonu hangisi?

şahin doğan

80+ Platinum
Genel toplamda 13 pro max 1TB

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,425
İsim
Deniz Bey
en iyisini bilmem de işlemcisi güncel olsun,rami en az 8 olsun ois olsun nfc olsun kamerası en az 60 fps çeksin bataryası ekran süresi 10 saatleri versin ekranıda çok büyük olmasa bana yeter bee :)

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,859
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Dünyanın en iyi telefonunu hep Apple çıkarıyor dünyanın en hızlı işlemcisi onda kamerası çok iyi sağlam sorunsuz bence Apple en iyisi

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,087
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Samsung Note Serisi

warymajesty

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
yunus günaydın
Apple benim gözümde her konuda daha iyi olsa dahi almayacağım bir telefon. Android'in verdiği özgürlüğü seviyorum her türlü şeyi yapıyorum ve kullanmayı bildiğim için daha güvenlik bakımından hiçbir sorun yaşamadım telefonum da giriş seviyesi 1600 liralık P Smart yavaşlamadı da :D Ha dersiniz ki uygulamalar da bazen sorun oluyor mu? Evet bazen uygulamalar stabil çalışmıyor.

şahin doğan

80+ Platinum
Apple benim gözümde her konuda daha iyi olsa dahi almayacağım bir telefon. Android'in verdiği özgürlüğü seviyorum her türlü şeyi yapıyorum ve kullanmayı bildiğim için daha güvenlik bakımından hiçbir sorun yaşamadım telefonum da giriş seviyesi 1600 liralık P Smart yavaşlamadı da :D Ha dersiniz ki uygulamalar da bazen sorun oluyor mu? Evet bazen uygulamalar stabil çalışmıyor.
Androidin verdiği özgürlükten kasıt nedir ?

warymajesty

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
yunus günaydın
Androidin verdiği özgürlükten kasıt nedir ?
Kabloyu takıp istediğimi içine atıyorum saniyede. Bir şey indireceksem de indiriyorum direkt olarak siteden. Ha bir de bütçe yönünden daha iyi. ip11 64 gb ın 3 te 1 i fiyatına 128 gb hafızalı tel alabiliyorsunuz Türkiye'de.

şahin doğan

80+ Platinum
Kabloyu takıp istediğimi içine atıyorum saniyede. Bir şey indireceksem de indiriyorum direkt olarak siteden. Ha bir de bütçe yönünden daha iyi. ip11 64 gb ın 3 te 1 i fiyatına 128 gb hafızalı tel alabiliyorsunuz Türkiye'de.
İos cihazlarada itunes üzerinden istediğini atabiliyorsun. androidde ne indiriyorsan İos cihazlarada indirebiliyorsun kestirmeler üzerinden. fiyat özgürlük değildir.

Top Bottom