Neler Yeni

Duyguları Gösterememek?

2mApoo

80+ Silver
sende öyle anlatıyonki ilişki filozofusun sanki puahaha
Öyle bir iddiam baştan beri olmadı. Zaten farkettiysem tüm cümlelerimin başında yada içinde "bence - benim fikrimce" kalıplarını kullanıyorum.
Ama şu kesinki sen ilişkinin filozofu değilsin puahaha

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,745
İsim
SANANE
1-Kankam kızı çevrem pek beğenmiyor ama ben sevdiğim için mi beğeniyorum bilmiyorum, beni etkileyen şey zekası neşeli, canlı olması.

2-Herkes beni över, yakından olduğum zamanıda kız arkadaşlarım beni yakışıklı bulduğunu söyler, fazla hani a*cı karakterinde takılmadığım için yarı popüler sayılırım. Ancak bu kızla sevgili olduktan sonra konuştuğum kız hiç yok kendi isteğimle çekildim ve benim kız ise arkadaşların olabilir samimiyetini koruduğun sürece, hiç arkadaşın olmasın diye bir şey demedim, ben diyor kız. Böyle bir düşünceye sahip.

Ben gerçekten kendimi doğru bir insan buluyorum sadakatliyimdir sevecanımdır sevgi dolu biriyimdir sevgilim yeter ki mutlu olsun
Kızda etkilendiğin bir şey var mı? Önemli soru.

kaynorz

80+
Benimde ilişki konusunda kazandığım en büyük tecrübe.
Ama zamanında masum bir şekilde taktik yapmadan da ilişki yaşadım ve hine kaybettim.
Beynimin sağ yanı taktikkk yap diyor - Sol tarafı taktik maktik yok. BAM-GÜM- BAM diyor
Taktik yapmak insanı gerçekten bir süre sonra yoruyor ki ilişki masumiyeti gerçekliği bozuluyor taktik demek seni sen olmayan teorilerle ilişkiyi yürütmek demektir ki bunu sadece amacı cinsellik olan hayvanlar yapıyor malesef.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kızda etkilendiğin bir şey var mı? Önemli soru.
ZEKA YETENEK BECERİ ANLAYIŞ

lionroper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
892
İsim
Lionroper
İlgilendiği Kategoriler
Telefonlar, Donanım & çevre birimleri
Öyle bir iddiam baştan beri olmadı. Zaten farkettiysem tüm cümlelerimin başında yada içinde "bence - benim fikrimce" kalıplarını kullanıyorum.
Ama şu kesinki sen ilişkinin filozofu değilsin puahaha
Yok kanka filozof değiliz ama 1 teneffüslük sevgilinden edindiğin deneyimi anlatma da puahhaha

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,745
İsim
SANANE
Taktik yapmak insanı gerçekten bir süre sonra yoruyor ki ilişki masumiyeti gerçekliği bozuluyor taktik demek seni sen olmayan teorilerle ilişkiyi yürütmek demektir ki bunu sadece amacı cinsellik olan hayvanlar yapıyor malesef.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ZEKA YETENEK BECERİ ANLAYIŞ
Hmm. Zor soru. Zeka önemli. Bİr tık eror verdim doğrusu. Bi beklersen kız arkadaşlarıma soracağım

CemSultan01

80+ Bronze

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,745
İsim
SANANE
Neydi o hatalar döktürsene içinİ hocamm :D
Basitleştirerek söylüyorum: Kendine karşı dürüst ol. A*cı kişiliğine bakarsak ilk görüşte bir vaov demen lazım. Eğer dediysen bil ki bir etkilenmişsindir. Ya da duruşu seni etkilemiştir. Zeksıyla etkilenebilirsin. Neşesinden etkilenebilirsin ama yani "birde güzel de" demen lazım. diyor musun harbiden?

Yaklaşık bu şekilde söylediler. @cinokok

Son düzenleme:

2mApoo

80+ Silver
Yok kanka filozof değiliz ama 1 teneffüslük sevgilinden edindiğin deneyimi anlatma da puahhaha
En azından 1 tenefüslük oldu.
Senin gibi tek ilişkim rüyada boşalmamı sağlayan kızlarla değil :whistle: puahhaha

lionroper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
892
İsim
Lionroper
İlgilendiği Kategoriler
Telefonlar, Donanım & çevre birimleri
Son düzenleme:

KlausM

80+ Silver
bazı insanlar öyledir içinden sever dışa belli etmez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,525
İsim
Diyarhan
Çok doğal bir durum. Lütfen üstüne gitme insanları nasıl seveceğini bilmediği oluyor. Aynı durumu yaşıyorum.

Top Bottom