Neler Yeni

e-arşiv fatura hakkında

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Muhammed nuh
Merhabalar ben bu ay içersinbe adını vermiyim hatta veriyim ucuzgames sitesinden baya bir oyun aldım bu oyunlar hazır hesap olarak veriliyor. neyse ben yaklaşık 1/2 aydır böyle oyunlar alıyordum birde baktımki mailime e-arşiv fatura diye bir şey geliyor sürekli internetten e-arşiv faturanın ne olduğuna bir baktım ama anlıyamadım. malime süreklü ucuz games logolu pdf dosyaları geliyor. ne olduğunu bilmiyorum yardımcı olurmusunuz bu mailerin gönderilmesi benim zararımamı bilgilendirirseniz sevinirim.

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Önemli bi şey değil. Keyfine bakmaya devam et.
Merhabalar ben bu ay içersinbe adını vermiyim hatta veriyim ucuzgames sitesinden baya bir oyun aldım bu oyunlar hazır hesap olarak veriliyor. neyse ben yaklaşık 1/2 aydır böyle oyunlar alıyordum birde baktımki mailime e-arşiv fatura diye bir şey geliyor sürekli internetten e-arşiv faturanın ne olduğuna bir baktım ama anlıyamadım. malime süreklü ucuz games logolu pdf dosyaları geliyor. ne olduğunu bilmiyorum yardımcı olurmusunuz bu mailerin gönderilmesi benim zararımamı bilgilendirirseniz sevinirim.

melidoas6

80+ Silver
Marketten nasıl bir şey alınca fiş veriyorlarsa Internetten bir şey alınca fatura kesiyorlar.

Talha Celik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Talha Çelik
Elektronik fatura işte . Gidip marketden bir şey alınca onun nasıl fişi varsa internet den aldığın şeylerinde fişi var

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Muhammed nuh
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elektronik fatura işte . Gidip marketden bir şey alınca onun nasıl fişi varsa internet den aldığın şeylerinde fişi var
ama bana almadığım oyunların faturası gönderiliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,899
İsim
Emir Yusuf
ama bana almadığım oyunların faturası gönderiliyor
Fatura kim adına kesiliyor. Faturayı görüntüleyip bakabilirsin. Kimin kestiğine, kime kesildiğine, ne kesildiğine dair tüm bilgiler içinde yazıyor olacaktır. Almadığın bir şeyin faturası kesilemez

Top Bottom