Neler Yeni

E-Posta adresime bir siteden mail gelmiyor

Ares Blackrosa

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Ares Blackrosa
Dostlarım çok saçma bir sorunum var, itemsatis isimli siteden e-posta adresime bir türlü mail gelmiyor onay falan yapamıyorum mecburen başka bir e-posta kullanıyorum. Başka e-posta adresleri denediğimde her birine onay kodu falan geliyor fakat kullanmak istediğim e-posta adresine hiç bir şekilde mail alamıyorum bu siteden. Bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir, nasıl çözebilirim? Google ile nasıl iletişime geçip sorunumu iletebilirim? Sorun yaşadığım site ile iletişime geçtim fakat hiç bir şekilde çözemedik.

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
654
İsim
Semih Aydın
Senlik bir durum değil firmanın çözmesi lazım.
Belki mailini engellemişlerdir?

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
engellemiş olabilir misin, engellenenlere bi bak
1716756274967.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Kerem Macit
Dostlarım çok saçma bir sorunum var, itemsatis isimli siteden e-posta adresime bir türlü mail gelmiyor onay falan yapamıyorum mecburen başka bir e-posta kullanıyorum. Başka e-posta adresleri denediğimde her birine onay kodu falan geliyor fakat kullanmak istediğim e-posta adresine hiç bir şekilde mail alamıyorum bu siteden. Bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir, nasıl çözebilirim? Google ile nasıl iletişime geçip sorunumu iletebilirim? Sorun yaşadığım site ile iletişime geçtim fakat hiç bir şekilde çözemedik.
spama düşüyor olabilir mi acaba

Ares Blackrosa

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Ares Blackrosa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Senlik bir durum değil firmanın çözmesi lazım.
Belki mailini engellemişlerdir?
Yani engellemeleri için bir sebep yok ama ihtimaller dahilinde. Canlı destek ile konuştum çözüme ulaşmadı, bilet açarak tekrardan yardım almayı deneyeceğim.

engellemiş olabilir misin, engellenenlere bi bak
Alıntıyı görüntüle
Hayır herhangi bi engellenen yok.

spama düşüyor olabilir mi acaba
Hayır maalesef.

Top Bottom