Neler Yeni

e-posta şifre unuttum

19hsyn96

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,326
İsim
Hüseyin Şen
e-posta şifremi unuttum şifremi unuttum diyorum şifremi unuttuğum e-posta yolluyor şifre sıfırlamayı sonra genel unuttum deyince de form doldur diyor sonra form yetersiz tekrar doldur diyor en az 15-20 kez yaptım hep aynısı diyor başka çözümü yok mudur?

MILDORAS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
TANER TURHAL
E postana tel numarasi ekle

19hsyn96

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,326
İsim
Hüseyin Şen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
e-posta girebilsem eklerim ama giremiyorum. nasıl saçmalıksa e-posta sıfırlamayı da şifresini unuttuğuma yolluyor. face instagram gibi yerlere giriyorum onların şifresi biliyorum e-posta lazım oldu unuttum uzun süre girmeyince.

Çakıcı

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
tercan
e-posta girebilsem eklerim ama giremiyorum. nasıl saçmalıksa e-posta sıfırlamayı da şifresini unuttuğuma yolluyor. face instagram gibi yerlere giriyorum onların şifresi biliyorum e-posta lazım oldu unuttum uzun süre girmeyince.
E-posta kaydı oluştururken kurtarma adına bazı bilgiler girmiş olmalısın, şifremi unuttum yaparak seçeneklere bak :)

19hsyn96

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,326
İsim
Hüseyin Şen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
E-posta kaydı oluştururken kurtarma adına bazı bilgiler girmiş olmalısın, şifremi unuttum yaparak seçeneklere bak :)
ewet yapıyorum eski hayvan adım ve mail attığım kimse soruyor diyorum cevaplarınız yetersiz ondan siz olduğunu anlayamadık şifre yenilemeyi e-posta gönder seçeneği veriyor o zaman ama şifreyi unuttuğuma yolluyor

Top Bottom