Neler Yeni

E-TİCARET NASİL YAPILIR?

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,628
İsim
Bilal Tepe
60-70k sermaye ile yapabilecegim bir e - ticaret varmı ?

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
60 70k ile yapabilir misin inan bilmiyorum hocam. Toptan kanalda eğer cilt ürünleri bulabilirsen.(Faturalı) Bunları satmak kolay. Trendyol Hepsiburada gibi sitelerde malları aldığına dair fatura bulundurmak zorundasın onlar zaten ürünü açtığında otomatik senden fatura istiyor. Komisyon oranları yükselmeye başladı. Satmaya başlamadan önce ürünün pazaryerlerinde komisyon oranlarını araştırabilirsin. Kargo tutarları minimum bir krem için 2 desi diyebilirsin 49₺+KDV yapar. Piyasayı iyi araştırıp hızlı sirkülasyonu olan ürünlere yoğunlaşman senin için daha iyi olur. Kesinlikle kargoda hasar alabilecek kıralacak ürünlere bulaşma. Kargo firmasından hasarlı ürünün tazminini yapmak işgence.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Krem tarzı ürünler dememin sebebi ise Kişisel Hijyen barından ürün kategorisinde olmasından dolayı direk iadesi bulunmaması. Teknolojik ürün satıyoruz mesela 14 gün içerisinde iade etme hakkı olduğu için iade edebiliyor müşteri. E noldu olan benim kargo parama oldu :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

E tabii ki benim alanım Küçük ev aletleri ve beyaz eşya olduğu için 60 70K ya önerebileceğim aklımda pek kategori yok.

Top Bottom