Neler Yeni

Yardım E-YOOSO Z94 Switchini bilen var mı? Alınır mı?

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,239
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Arnold Ciwardagexer

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,239
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Huano olması gerekiyor.
Kaliteli midir hocam pek bir bilgim yok, şuan redragon kullanıyorum arada 2 kere falan basıyor değişik işler yapıyor yeni aldım aldığım firma da ilgilenmiyor sorun yaşamamak istiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Arnold Ciwardagexer
Kaliteli midir hocam pek bir bilgim yok, şuan redragon kullanıyorum arada 2 kere falan basıyor değişik işler yapıyor yeni aldım aldığım firma da ilgilenmiyor sorun yaşamamak istiyorum.
Fena değil hocam. Zaten yanında ekstra tuş da geliyor öyle bir switch olursa hemen değiştirebilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,204
İsim
Diyarhan
alt seviyenin üst seviyesi gibi outemu dan kötü

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,239
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
alt seviyenin üst seviyesi gibi outemu dan kötü
switchler değiştirilebilirmiş hocam alınır mı bu fiyata, birde blue switch versiyonunu alsam daha mı kötü olur dayanıklılık açısından?

dediğim blue model bu

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,204
İsim
Diyarhan

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,239
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
vallahi güzel duruyor gibi
2 ay önce bir klavye aldım gamersarenadan dalga geçer gibi instagramdan yazıyorum mail atın diyorlar mail atıyorum dönmüyorlar mecbur alacam gibi illallah ettirdiler. 500TL fiyatına değer mi hocam onu bilmek önemli fiyat ve değiştirilebilir switch olması ilgimi çekti.
Mesaj otomatik birleştirildi:

vallahi güzel duruyor gibi
Birde Red veya blue dayanıklılık konusunda fark yapar mı? blue daha çok sevdiğim bir switch türü

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,204
İsim
Diyarhan
2 ay önce bir klavye aldım gamersarenadan dalga geçer gibi instagramdan yazıyorum mail atın diyorlar mail atıyorum dönmüyorlar mecbur alacam gibi illallah ettirdiler. 500TL fiyatına değer mi hocam onu bilmek önemli fiyat ve değiştirilebilir switch olması ilgimi çekti.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde Red veya blue dayanıklılık konusunda fark yapar mı? blue daha çok sevdiğim bir switch türü
Red öneririm

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,239
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,903
İsim
Kerem Çavuş
arkadaşlar sanki 500tlye mekanik klavye var , huano switch + hotswap özelliğiyle geliyor 500e bedava düşünceğiniz bir durum bile yok direkt alın

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,239
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
arkadaşlar sanki 500tlye mekanik klavye var , huano switch + hotswap özelliğiyle geliyor 500e bedava düşünceğiniz bir durum bile yok direkt alın
Hocam bu değişebilir klavyelerde uygun switchleri nasıl bulabiliriz ileride bozulduğunda?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,903
İsim
Kerem Çavuş
Hocam bu değişebilir klavyelerde uygun switchleri nasıl bulabiliriz ileride bozulduğunda?
kaç pinli olduğuna bakarak o pine uygun herhangi bir switch takabilirsin , genelde 3 pin oluyor ve 150 tl civarına aliexpressten 70 li kkt kang white switch alınabiliyor

Top Bottom