Neler Yeni

ea 2k dan mezuna kalınır mı

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow
hocamm efpskadkasdf , 40 gün kala sayısaldan geçtim eaya başarılı oldum ama istediğim olmadı ( 40 gün 36-4 sosyal1). . valla kalsam en iyisine gidebilirim boğaziçi gelmiyosa gitmek istemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet böyle bi durumda var . kararsızım
Hocam bir yere yerleşsen de sonrasında tekrar sınava girsen en azından kendini bi garantiye al sonra yatay geçiş yaparsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Hamza yaman
Yok artık. Tonla imkan var. Sıralama yapmaya çalışan hastalar gibi kalmak akıl karı değil.
ben de öyle gözükmekten korkuyorum , abi odtü yazamam . ankara ' da kalacak yer yok yurt imkanları kötü

Hocam bor yere yerleşsen de sonrasında tekrar sınava girsen en azından kendini bi garantiye al sonra yatay geçiş yaparsin
yatay geçişin nasıl oldugunu bilmiyorum . istanbulda okumak istiyorum ama sağlam devlet ünisi yok . vakıfta okumak da istemiyorum

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,111
İsim
MehmedVII
değmez mi ki ? 1 yıl kaybetcem ama geleceğim daha sağlam olacak
Hocam Boğaziçi ile ODTÜ pek fark edeceğini sanmam. ODTÜ'yü içindeki olaylardan dolayı tercih etmiyorsanız bence değmez.

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
merhaba arkadaşlar . bu sene YKS ' ye ben de girdim ve ea 1997. si oldum . aklımda psikoloji vardı . boğaziçi psikoloji veya ODTÜ psikoloji yazmayı düşünüyordum ama artık ODTÜ ' ye gitmek istemiyorum
ve sıralamam sanırım bogaziçi psikolojiye yetmeyecek gibi (açıklanmadan bilemeyiz elbet ama önden bi soruşturayım dedim) bogaziçi gelmezse mezuna kalsam mı diye düşünüyorum . sizce saçma mı yoksa kalınabilir mi ?
Seneye daha fazla kişi girecek belki 2997. olacaksın eğer yerinde olsam riske atmam ama sen bilirsin

Zechion

80+ Silver
Tekrar aynı sonucu alabileceğinden emin misin ? 1 sene daha aynı kasveti çekeceksin. Çok riskli bir durum.

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
merhaba arkadaşlar . bu sene YKS ' ye ben de girdim ve ea 1997. si oldum . aklımda psikoloji vardı . boğaziçi psikoloji veya ODTÜ psikoloji yazmayı düşünüyordum ama artık ODTÜ ' ye gitmek istemiyorum
ve sıralamam sanırım bogaziçi psikolojiye yetmeyecek gibi (açıklanmadan bilemeyiz elbet ama önden bi soruşturayım dedim) bogaziçi gelmezse mezuna kalsam mı diye düşünüyorum . sizce saçma mı yoksa kalınabilir mi ?
Ben 2020 yılında EA 30.000 - 40.000 arasında bir sıralamaya sahiptim direkt düşünmeden tercihi yapıp üniversiteye girdim. Bence biraz daha iyi bir sıralama için değmez belki hüsrana uğrayacaksın 1 sene daha o sınav stresini ben olsam çekmem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Jack Rose
İlgilendiği Kategoriler
Bilişim sistemleri, Siber Güvenlik, Network, Oyun, Bilgisayar, sunucular
Seneye çok daha fazla kişi girecek artık YKS All-Star'a döndü 2024 sınavı mezuna kalan 2004,2005, öğrenci olan 2006,2007'liler ki bende bu sınava gireceğim sıralaman yükseledebilir, düşedebilir kararını senin vermen lazım.

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Eren
bence kalınmaz niye sırf şu yığılma olayı yüzünden seneye ne olacak bilmiyorum

melidoas6

80+ Silver
Bence değil tercih yap gelmezse tekrar dene.

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Hamza yaman
Tekrar aynı sonucu alabileceğinden emin misin ? 1 sene daha aynı kasveti çekeceksin. Çok riskli bir durum.
Ben ilk 500 yapabileceğimi düşünüyorum ama dediğin gibi 1 sene daha çekilir mi

Seneye daha fazla kişi girecek belki 2997. olacaksın eğer yerinde olsam riske atmam ama sen bilirsin
Hocam acayip haklısın . Ama geriye gitsem yine yazacağım yerler aynı olacak . Riske atmak istiyorum . Düşünüyorum

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,150
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Top Bottom