Neler Yeni

EA FC 2024 alınır mı?

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Arif
İlk defa bu tarz bir oyun dikkatimi çekti o yüzden sormak istedim. Enis Kirazoğlu'nun kariyer modu videolarını izledim ve hoşuma gitti ama daha önce hiç futbol oylunu oynamadığım için de kararsız kaldım sizce alınır mı? Ayrıca aklımda Remnant 2 var sizce o daha mı mantıklıdır?

kadiralkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Kadir Alkan
İlk defa bu tarz bir oyun dikkatimi çekti o yüzden sormak istedim. Enis Kirazoğlu'nun kariyer modu videolarını izledim ve hoşuma gitti ama daha önce hiç futbol oylunu oynamadığım için de kararsız kaldım sizce alınır mı? Ayrıca aklımda Remnant 2 var sizce o daha mı mantıklıdır?
hocam hiç alakanız yoksa alamyın

Eren Cem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Eren Cem
Alınır

Aliço62

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Ali
FC24 demek stres demek uzak kal :)
oynayan arkadaşlar bilir

Eren Cem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Eren Cem
Biraz bahsetseniz hocam.
Fifanın herhangi bir oyununu artık ucuza alma devri bitti + olarak oyun neredeyse yeni çıkmasına rağmen dev bir indirim geldi 540 tl neredeyse bedava bir fiyat steamde bile %50 indirime girmesine rağmen 1000tl den aşağı değil oyuna gelirsek her türlü alışırsın başta düşük zorlukta oynaya oynaya kendini geliştirirsin ut oynamasan bile proclubs çok rahat oynarsın

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Arif
Fifanın herhangi bir oyununu artık ucuza alma devri bitti + olarak oyun neredeyse yeni çıkmasına rağmen dev bir indirim geldi 540 TL neredeyse bedava bir fiyat steamde bile %50 indirime girmesine rağmen 1000tl den aşağı değil oyuna gelirsek her türlü alışırsın başta düşük zorlukta oynaya oynaya kendini geliştirirsin ut oynamasan bile proclubs çok rahat oynarsın
Dediklerinizden pek bir şey anlamadım ama sanırım güzel.

QİKUA

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,935
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Aynı şekilde enis kirazoğlu'nun videolarından sardı ea fc 2024 600 TL'ye düşmüş fiyatı en düşük fiyat bu herhalde almayı düşünüyorum önerenler çok ama ayda yılda bir arkadaşların ps4 konsolunda falan oynuyorum oynamıştım daha doğrusu alınabilir bence

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Arif
hocam sadece kariyer için alacaksanız alın fut fln insanı deli ediyor
Kariyer ne kadar oynatıyor peki? 20-25 saat kadar süre mi. Fiyatına değer mi yani?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı şekilde enis kirazoğlu'nun videolarından sardı ea fc 2024 600 TL'ye düşmüş fiyatı en düşük fiyat bu herhalde almayı düşünüyorum önerenler çok ama ayda yılda bir arkadaşların ps4 konsolunda falan oynuyorum oynamıştım daha doğrusu alınabilir bence
Benimde çok hoşuma gitti ama aklımda Alan Wake 2 ve Remnant 2 gibi oyunlar da var.

kadiralkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Kadir Alkan
Kariyer ne kadar oynatıyor peki? 20-25 saat kadar süre mi. Fiyatına değer mi yani?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benimde çok hoşuma gitti ama aklımda Alan Wake 2 ve Remnant 2 gibi oyunlar da var.
hocam kariyer sınırsız istediğin takımla yap hocam

Top Bottom