Neler Yeni

Eczane açmak istiyorum bana ortalama ne kadar kazandırır ?

4060fetişlidinazor

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
İşine karışmak gibi olmasın eczacılık olmasının özel bi sebebi var mı patron olmak için mi birilerinin ağız kokunu çekmemek adına tabiri caizse 35k ya tıpta geliyo diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin lütfen ve şuan mahalledeki aile hekimi 26 yaşında 120 130k para alıyor 3-4 yıllık bi hekim

İşine karışmak gibi olmasın eczacılık olmasının özel bi sebebi var mı patron olmak için mi birilerinin ağız kokunu çekmemek adına tabiri caizse 35k ya tıpta geliyo diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin lütfen ve şuan mahalledeki aile hekimi 26 yaşında 120 130k para alıyor 3-4 yıllık bi hekim
dostum miletle uğraşmak istemiyorum 2 eleman tut evde yat

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,181
İsim
Lokman Doğan
tamamen açacağın yere bağlı afyonda bi tanesi var ayda 2 milyon kazanıyor hastanenin karşısında tek kendi olduğu için
urfada bakkal gibi açılıyor küçük ilçede bile 15 20 tane var ama minimum 100k kazanıyor
en çok parayı reçeteden kazanıyorlar şu şeyden de kazanıyorlar sütten milletin raporunu alıp süt getiriyor para kazanıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

35k ya tıpta geliyo diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin
yok 29 30 binle kapattı

tamamen açacağın yere bağlı afyonda bi tanesi var ayda 2 milyon kazanıyor hastanenin karşısında tek kendi olduğu için
urfada bakkal gibi açılıyor küçük ilçede bile 15 20 tane var ama minimum 100k kazanıyor
en çok parayı reçeteden kazanıyorlar şu şeyden de kazanıyorlar sütten milletin raporunu alıp süt getiriyor para kazanıyor

yok 29 30 binle kapattı
okuduktan sonra basit ve eczanende çalışmassın 2 eleman tut yat

İşim gücün rast gitsin kardeşim uzun bir yolun var Allah utandırmasın başarıların daim olsun
inşanlah , teşekkür ederim

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,181
İsim
Lokman Doğan
okuduktan sonra basit ve eczanende çalışmassın 2 eleman tut yat
kardeşim ecz ilerde okunur mu bilemem çünkü şimdi bile riskli çünkü çok mezun var ve paran olsa daha direkt açamıyosun her yerde ecz açıldı çünkü yer vermiyorlar
mesela ben de okuyacaktım ama adana seyhanda 220 kontejana 270 tane açılmış

kardeşim ecz ilerde okunur mu bilemem çünkü şimdi bile riskli çünkü çok mezun var ve paran olsa daha direkt açamıyosun her yerde ecz açıldı çünkü yer vermiyorlar
mesela ben de okuyacaktım ama adana seyhanda 220 kontejana 270 tane açılmış
dostum benim yapacağım başka meslek yok o yüzden seçiyorum parasıda iyi 10 yıl sonra ne olur orasını billemem

delPierro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hasan Alnıkara
ya oğlum daha liseye yeni geçmişin ne eczanesi aw

delPierro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hasan Alnıkara
kardeş sence geleceği için şimdiden çalışmak mantıklı değil mi he ?
Değil kanki hayat bu kadar uzun soluklu değil 12. Sınıf falan olsa neyse derim tercih yapacak olsa yine mantıklı çocuk daha ortaokuldan mezun olalı 10 gün olmuş eczane açma derdine düşmüş absürt yani

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
995,402
Üyeler
157,369
Son üye
35saman35
Top Bottom