Neler Yeni

Yardım "Eft sonrası kargo" ile dolandılır mıyım?

MertAli1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
MertAli
2. Elde 5.900e RTX3060 Tİ buldum fakat satıcı param güvendeyle gönderim yapmıyor, elden veya eft sonrası kargo diyor. Kargoyla alsam dolandırılma ihtimalim nedir? Yeni sistem aldığı için ucuza satıyormuş. Daha bugün koymuş ilana. Eft sonrası kargoya biraz şüpheli yaklaşıyorum

Eksofed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Hamza Külünkoğlu
ben almazdım

preus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Yusuf Aydın
bulasma parandan olma

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
İlteriş İlteriş
2. Elde 5.900e RTX3060 Tİ buldum fakat satıcı param güvendeyle gönderim yapmıyor, elden veya eft sonrası kargo diyor. Kargoyla alsam dolandırılma ihtimalim nedir? Yeni sistem aldığı için ucuza satıyormuş. Daha bugün koymuş ilana. Eft sonrası kargoya biraz şüpheli yaklaşıyorum
Aynı hatayı yaptım 3 senedir davanın açılmasını bekliyorum sakın yapma.

PokeTopu

80+
Ustam bir yoklayın geleyim elden alayım okey misiniz? Gibi gibi adam hemen gelin alın bakın falan derse birazcık daha yoklayın imkan varsa gidip alın yoksada param güvende de ısrar edin 100-200tl fazla verin ama gene de güvenmeyin dolandırıcı çok

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,463
İsim
oğuzhan ege
sen gönder ben göndercem mantığı yapma adamla anlaş seni görüntülü arıcak kargo firmasından içeri girerken göstericek sana içeridekilerle konuşacaksın not düşürceksin. ben hep öyle yaptım sorunsuz alışverişlerimi.

MertAli1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
MertAli
Ustam bir yoklayın geleyim elden alayım okey misiniz? Gibi gibi adam hemen gelin alın bakın falan derse birazcık daha yoklayın imkan varsa gidip alın yoksada param güvende de ısrar edin 100-200tl fazla verin ama gene de güvenmeyin dolandırıcı çok
İşlemcisini de ilana koymuş ama işte şüpheleniyor insan parayı attıktan sonra geri dönüşü yok

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
evet

Top Bottom