Neler Yeni

Öneri EKONOMİ çok güzel :)

xawentis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Emin Akay
Instagram
https://www.instagram.com/xawentis/?hl=tr
Twitter
xawentis
1 Dolar : 11.01
1 Euro : 12:52

Şimdi herkes neyin ne olduğunu elhamdülillah biliyor. affedersiniz ülkenin içine ettiler Bilgisayar dahi alamıyoruz . he alabiliyoruz ama çöp bir bilgisayar alıyoruz yurt dışında 10.000 TL adam köpek gibi sistem topluyor biz burada RTX 2060 sistemi zor topluyoruz. Nasıl düzelecek bu ekonomi bilmiyorum ama şunu çok iyi biliyorum. Başımızdaki kişi ülkeyi mahvetti tamam ülke gelişmiş olabilir tamam Ala bir şey demiyorum ama arkadaşım benim alım güçüm düştükten sonra ülke gelişse ne olur ? Ağabeyim Almanya da yaşıyor almanya eski Türkiye diyor fiyatların hepsi düşük ne oldu da bu dolar bu kadar yükseldi ne yapıyorlar bunlar. ulan zaten 2800 TL maaşımız var bir de eğer istanbul da yaşıyorsanız 2000 TL veya 1500 TL aşağı adam akıllı ev yok kira olarak ne araba alabiliyorsunuz bu parayla nede motor en fazla bisiklet alırsınız yurt dışındaki insanlar 2800 TL bakın ben oradaki para birimini TL olarak görürüm ben çarpamam adamın para birimi euro ise ben TL olarak görürüm neyse adam 2800 TL para alsa orda hem araba alabilir hemde kirasını dahi verebilir. ne diyeyim inşaallah bu ekonomi düzelir

Ekler

• Türkiye uçuyor.png
    Türkiye uçuyor.png
    36.8 KB · Hit: 43
  • Türkıye uçuyor.png
    Türkıye uçuyor.png
    38.5 KB · Hit: 35

Abdullah1

80+ Bronze
Oha dolar 11.11 di 11.01 olmuş ekonomi çok iyi baksana doları düşürdüler

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi

Şimdi herkes neyin ne olduğunu elhamdülillah biliyor. affedersiniz ülkenin içine ettiler Bilgisayar dahi alamıyoruz . he alabiliyoruz ama çöp bir bilgisayar alıyoruz yurt dışında 10.000 TL adam köpek gibi sistem topluyor biz burada RTX 2060 sistemi zor topluyoruz. Nasıl düzelecek bu ekonomi bilmiyorum ama şunu çok iyi biliyorum. Başımızdaki kişi ülkeyi mahvetti tamam ülke gelişmiş olabilir tamam Ala bir şey demiyorum ama arkadaşım benim alım güçüm düştükten sonra ülke gelişse ne olur ? Ağabeyim Almanya da yaşıyor almanya eski Türkiye diyor fiyatların hepsi düşük ne oldu da bu dolar bu kadar yükseldi ne yapıyorlar bunlar. ulan zaten 2800 TL maaşımız var bir de eğer istanbul da yaşıyorsanız 2000 TL veya 1500 TL aşağı adam akıllı ev yok kira olarak ne araba alabiliyorsunuz bu parayla nede motor en fazla bisiklet alırsınız yurt dışındaki insanlar 2800 TL bakın ben oradaki para birimini TL olarak görürüm ben çarpamam adamın para birimi euro ise ben TL olarak görürüm neyse adam 2800 TL para alsa orda hem araba alabilir hemde kirasını dahi verebilir. ne diyeyim inşaallah bu ekonomi düzelir
1637259536335.png

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,293
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Kur grafiğini takip edebileceğim bir mobil uygulama söyleyebilir misiniz. Ayrıca usd al/sat yapabileceğim oranları iyi bankada söyleyebilirseniz sevinirim.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

9yynudxx2hi31.jpg

xawentis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Emin Akay
Instagram
https://www.instagram.com/xawentis/?hl=tr
Twitter
xawentis
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kur grafiğini takip edebileceğim bir mobil uygulama söyleyebilir misiniz. Ayrıca usd al/sat yapabileceğim oranları iyi bankada söyleyebilirseniz sevinirim.
Dostum ben ne diyorum sen ne diyorsun gözünü sevdiğim

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,779
İsim
Mert Can Ergün
erdoğan erdoğan

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,293
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601

semihgr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
semih gürü
Tüm her şeyi doğru yapıp, üretmeye ve satmaya hatta teknolojik ürünleri ihraç etmeye bile başlasak en az 10 sene sonra yarı yarıya iyileşme görülür. Maalesef gerçekler. Yani dönülmesi zor bir yolun içindeyiz. Fırsatçılar, zenginin daha zengin olması.. vb.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,862
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Yaşamdan zevk alamıyorum. En sevdiğim aktiviteler eziyet gibi geliyor. Derslerim çok iyiyken bayağı düşüş var. Her gün bir eziyet gibi geliyor kısacası. Bir de bunların üstüne ülkenin batması tuzu biberi oluyor. Eminim ki sadece ben böyle değilimdir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,964
Üyeler
141,214
Son üye
Aquinox35
Top Bottom