Neler Yeni

Çözüldü✓ Ekran kartı çeşitliliği sorunu

Usual1y

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Toprak Yüksel
Bütçe
35000
Piyasada bir sürü marka ve ürün var. Aşağıdakilerden hangisini seçmeliyiz yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler 🤩

The Semih

80+ Silver
Piyasada bir sürü marka ve ürün var. Aşağıdakilerden hangisini seçmeliyiz yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler 🤩
GALAX kullanıyorum, memnunum 4 tane fanı var 1 tanede arka tarafına takabiliyorsun kutudan çıkıyor.

n1ghtcall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Timur
galax 4080 super aldım muhtemelen senin attığınla aynı heatsinki kullanıyodur. kart o kadar soğuk çalışıyo ki fanları bile dönmüyor.

Usual1y

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Toprak Yüksel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Galax videosunu izlemiştim ekstra fan olması beni de ona yakınlaştırdı ama diğerleriyle acaba performans olarak fark var mı? Msi asus falan zaten uçuk fiyatlar onlara da baktım

n1ghtcall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Timur
hatta galaxta şöyle komik bi olay yaşadım. kart 45 derece boşta fanları döndürmüyodu 4 tane fanı var 1 tanesi bile dönmüyodu. dota2 açtım full grafik ayarlarda. kart oyun açtığım zaman 45 ten yukarı çıkıcağına 44e düştü fanlar çalıştığı için. oyun açıyorum kart boşta halinden daha soğuk çalışmaya başlıyo resmen öyle güzel heatsink ve fan dinamiği yapmışlar. cidden tebrik edilesi bi üretim galaxtan.

Usual1y

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Toprak Yüksel
hatta galaxta şöyle komik bi olay yaşadım. kart 45 derece boşta fanları döndürmüyodu 4 tane fanı var 1 tanesi bile dönmüyodu. dota2 açtım full grafik ayarlarda. kart oyun açtığım zaman 45 ten yukarı çıkıcağına 44e düştü fanlar çalıştığı için. oyun açıyorum kart boşta halinden daha soğuk çalışmaya başlıyo resmen öyle güzel heatsink ve fan dinamiği yapmışlar. cidden tebrik edilesi bi üretim galaxtan.
Gerçekten komik dediğinz gibi 🤣 boştakiyken bile soğuk ha =)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Galax ın plastik mi peki parçaları hocam
Gerçekten komik dediğinz gibi 🤣 boştakiyken bile soğuk ha =)

misemise

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Mert Ketenoğlu
En iyi seçenek galax olacaktır asus msi lardan soğutma konusunda geri kalmıyor ben marka diye msi gaming x 4070 süper aldım ön yargılıydım keşke galax ti süper alsaymışım

Usual1y

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Toprak Yüksel
En iyi seçenek galax olacaktır asus msi lardan soğutma konusunda geri kalmıyor ben marka diye msi gaming x 4070 süper aldım ön yargılıydım keşke galax ti süper alsaymışım
Anladım sağolun hocam ben de marka alıyım mı diye düşünüyordum ama aşırı fark var markalarda. Galax mantıklı o zaman çoğunluk önerdiğine göre

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,538
Üyeler
152,075
Son üye
bjkjjjjj
Top Bottom