Neler Yeni

ekran kartı driverini sildim tekrar kurulmuyor

R o s s

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,518
İsim
RecH
ekran kartı driverlarını ddu programıyla sildim güvenli modda denedim ama hata veriyordu bu yüzden normal sildim sorunsuz sekilde silindi silinmeden önce son driverı indirdim işlem bitikten sonra kurayım dedim hata verdi ( nvida kuruluma devam edemiyor ) geforce experince yükleyip onunla denedim aynı hatayı verdi hata resimi aşağıda şuan ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz
1705231955194.png

cagari

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
cagari
güvenli modda internet olmuyor o yüzden kurulmamıştır güvenli moda girmenin seçenekleri vardı sanırım interneti kullanabildiğin seçenekle gireceksin güvenli moda

R o s s

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,518
İsim
RecH
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
güvenli modda internet olmuyor o yüzden kurulmamıştır güvenli moda girmenin seçenekleri vardı sanırım interneti kullanabildiğin seçenekle gireceksin güvenli moda
hocam sildim coktan tkerar girdiğimde sadece işlemci gözüküyor napmam lazım

cagari

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
cagari
anladım güvenli moddan çık zaten windows otomatik kuruyor driverı

R o s s

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,518
İsim
RecH
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

cagari

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
cagari
şu an windows kendi driverlerini kurduğu için nvidia programı hata veriyo biraz bekle sonra tekrar güvenli moda gir girerken interneti kullanabilddiğin seçeneği seç sonra sil driveri sonra nvidiadan kur

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,306
İsim
Hakanbey
ekran kartı driverlarını ddu programıyla sildim güvenli modda denedim ama hata veriyordu bu yüzden normal sildim sorunsuz sekilde silindi silinmeden önce son driverı indirdim işlem bitikten sonra kurayım dedim hata verdi ( nvida kuruluma devam edemiyor ) geforce experince yükleyip onunla denedim aynı hatayı verdi hata resimi aşağıda şuan ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz
Alıntıyı görüntüle
İnterneti kapat normal şekilde başlat tekrar dene

Top Bottom