Neler Yeni

ekran kartı driverini sildim tekrar kurulmuyor

cagari

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
cagari
şimdi windows kendi driverini kurarken aynı anda nvidia kuramıyo çakışıyolar biraz bekle windows kendi driverini kursun sonra güvenli moda interneti kullanabilşdiğin seçenekle girip ddu yla sil driverı sonra yine güvenli moddayken driverı kur

R o s s

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,518
İsim
RecH
interneti kapatman gerekiyor ama
kapattım olmdı
Mesaj otomatik birleştirildi:

şimdi windows kendi driverini kurarken aynı anda nvidia kuramıyo çakışıyolar biraz bekle windows kendi driverini kursun sonra güvenli moda interneti kullanabilşdiğin seçenekle girip ddu yla sil driverı sonra yine güvenli moddayken driverı kur
IMG_0322.jpeg

dediğinizi yaptım yine hata veriyor

arkadaşlar yardımcı olucak yokmu

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,306
İsim
Hakanbey
Çalıştırdığınız dosya driver dosyası değil ve sisteminiz sınama modunda veya güvenli modda çalışıyor Normal çalıştırıp ekran kartının driver internet bağlı olmadan kurun.

R o s s

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,518
İsim
RecH
Çalıştırdığınız dosya driver dosyası değil ve sisteminiz sınama modunda veya güvenli modda çalışıyor Normal çalıştırıp ekran kartının driver internet bağlı olmadan kurun.
tamamdır hocam suan wifi yi kapatıp driveri kuruyorum bi aksilik cıkmaz umarım

hocam yine hata verdi @hakan32
IMG_0323.jpeg

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,306
İsim
Hakanbey

Ceasar123

80+ Bronze
1- https://www.nvidia.com/tr-tr/geforce/drivers/ bu linkten isteklerine göre en güncel driverı indir ve masaüstüne koy.
2- https://www.wagnardsoft.com/forums/viewtopic.php?t=4831 burdan "Dowland DDU İnstaller" seçeneği ile DDU setupı indir ve kur.
(Kurduktan sonra kapat)
3- Etherneti çıkar (İnternet bağlantını kes yani)
4- Sistem yapılandırması-Önyükleme-Güvenli Önyükleme(En az) yani güvenli modda ayarla pcyi ve yeniden başlat
5- pc güvenli modda açılınca Sistem yapılandırması-Önyükleme-Güvenli Önyükleme ayarını kapat ama bilgisayarı yeniden başlatmadan çık.
6- DDU'yu yönetici olarak çalıştır ve ayarları böyle yap;
1705233790871.png
7- "Temizledikten sonra yeniden başlat" seçeneği ile temizle.
1705233936479.png
8- Driverını yönetici olarak çalıştırarak kur ve kurulduktan sonra etherneti bağlayıp yeniden başlat.

R o s s

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,518
İsim
RecH
Yazıyı okursan anlayacaksın kurmaya çalıştığın yazılım ile alakalı bir durum doğru driver olduğundan emin ol tekrar dene
doğru driveri kurduğumdan eminim.
IMG_0324.jpeg

1- https://www.nvidia.com/tr-tr/geforce/drivers/ bu linkten isteklerine göre en güncel driverı indir ve masaüstüne koy.
2- https://www.wagnardsoft.com/forums/viewtopic.php?t=4831 burdan "Dowland DDU İnstaller" seçeneği ile DDU setupı indir ve kur.
(Kurduktan sonra kapat)
4- Sistem yapılandırması-Önyükleme-Güvenli Önyükleme(En az) yani güvenli modda ayarla pcyi ve yeniden başlat
5- pc güvenli modda açılınca Sistem yapılandırması-Önyükleme-Güvenli Önyükleme ayarını kapat ama bilgisayarı yeniden başlatmadan çık.
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
8- Driverını yönetici olarak çalıştırarak kur ve kurulduktan sonra etherneti bağlayıp yeniden başlat.
wifiyi kablosuz kulanıyorum ethernet ile bağlantı yapmam imkansız

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,306
İsim
Hakanbey
doğru driveri kurduğumdan eminim.
Alıntıyı görüntüle

wifiyi kablosuz kulanıyorum ethernet ile bağlantı yapmam imkansız
En büyük yapılan hata Direk Çipset üreticisinin sitesinden indirilen Driverdır Gerçi bazı markalar bunu önemsemiyor Ancak varsa Ekran kartının markası neyse o markanın sitesinden stabil olan driver indirip kurman Birde Aygıt yöneticisinde Ekran kartını görüyormusun varsa oradan bir foto paylaşırmısın

R o s s

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,518
İsim
RecH
(Kurduktan sonra kapat)
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
hocam güvenli modda başalttım 5. adıma kadar geldim güvenli modda ddu yu acamıyorum sistem dosyaya erişemiyor hatası veriyor

En büyük yapılan hata Direk Çipset üreticisinin sitesinden indirilen Driverdır Gerçi bazı markalar bunu önemsemiyor Ancak varsa Ekran kartının markası neyse o markanın sitesinden stabil olan driver indirip kurman Birde Aygıt yöneticisinde Ekran kartını görüyormusun varsa oradan bir foto paylaşırmısın
driveri başka nereden yükliyebilirim çipset üreticisinden daha güvenilir bir yer varmıdr aygıt yöneticisinde de ekran kartı görünmüypr

hocam güvenli modda başalttım 5. adıma kadar geldim güvenli modda ddu yu acamıyorum sistem dosyaya erişemiyor hatası veriyor

driveri başka nereden yükliyebilirim çipset üreticisinden daha güvenilir bir yer varmıdr aygıt yöneticisinde de ekran kartı görünmüypr
yardımcı olan yokmu

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
907,064
Üyeler
140,760
Son üye
Burak.aep