Neler Yeni

Çözüldü✓ Ekran kartı kırmızı ışık yanıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
İbrahim mesut tekin
kabloyu söküp ucunu temizlemeyi dener misin dış fırcasıyla da olabilir toz yaptıysa temassızlık olabilir belki çünkü ya o takılı olduğunda yanar yada sökük olduğunda sonra takıldığına emin ol sıkıca dikkatlice geri tak söner muhtemelen eğer çıktığı için yanıyorsa
Mesaj otomatik birleştirildi:

rabbim şifalar versin sana itham diyor sanki dolandırıcı k*til vs dedikte itham diyor :D daha kelimenin anlamını bilmıyorsun
Sana sadece gülüyorum hocam. Kelime oyunları yaparak kendini tatmin etmeye devam et.

Mert.k

80+ Bronze
O zaman senin anlayacağın dilden konuşalım.

Sen ***** mısın? Beynin yok mu senin? Adamlar her yere LED koyuyor zaten güç girişine niye öyle tek bir ışık koyuyor? Cahil köpek git de bir araştır o zaman sorun olduğunda niye yandığını.

Aynı model kart ROG STRIX...

Alıntıyı görüntüle
bir böcek vızıldıyor mu ne

Sana sadece gülüyorum hocam. Kelime oyunları yaparak kendini tatmin etmeye devam et.
ok engel ikinize de garip adamlarsınız ne diyim :D heralde iki hesabı yönetiyorsun laf yapmak için

Mert.k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
İbrahim mesut tekin
bir böcek vızıldıyor mu ne

ok engel ikinize de garip adamlarsınız ne diyim :D heralde iki hesabı yönetiyorsun laf yapmak için
Aynen hocam sizin gibi sürüngenlere dalaşmayı sevdiğimden iki hesaptan yazıyorum. Çok komiksiniz 😂😂

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
çıkartıp tekrar taktım, diğer kabloyu denedim olmadı. komple sistemi söküp tekrar kurdum olmadı.
Dostum bu genellikle güçteki sorunlardan kaynaklı oluyor. Aynı kart bende de varken birkaç defa bu durumu yaşamıştım her defasında da kabloları sök tak yapınca düzeliyordu. Tek bilgim bu maalesef. Karttaki kabloları söküp 5 dakika kadar PC kapalı bekleyip tekrar takmayı deneyebilir misin?

GravityGG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ali Yücel
Dostum bu genellikle güçteki sorunlardan kaynaklı oluyor. Aynı kart bende de varken birkaç defa bu durumu yaşamıştım her defasında da kabloları sök tak yapınca düzeliyordu. Tek bilgim bu maalesef. Karttaki kabloları söküp 5 dakika kadar PC kapalı bekleyip tekrar takmayı deneyebilir misin?
denedim ama maalesef yine bi değişim olmadı

GravityGG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ali Yücel
Değerli dostlarım değerli yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim. Vakit ayırdığınız için minnettarım. Sorun Psunun kablosundaymış en son çare onu denedim ve çözüldü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
İbrahim mesut tekin
Değerli dostlarım değerli yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim. Vakit ayırdığınız için minnettarım. Sorun Psunun kablosundaymış en son çare onu denedim ve çözüldü.
Sorunu çözebildiğinize sevindim hocam. Umarım bu sonuç bazı akıldan yoksun arkadaşlarımıza ders olmuştur.

Chapin

80+ Silver
Ekran kartı üstadı olarak bu kart kesinlikle Asus kartlarda beyaz yanar, eğer kırmızıysa ve bağlantıda sorun yoksa ya LED takılı kalmıştır yada PSU 0.1 Voltluk bir değeri yanlış veriyordur. Yada kartta bir sorun vardır. Bu karttan elimden 10'dan falza geçti, çoğu revizyonda bu ışık beyaz yanar. Farklı bir revizyonsa kırmızı yanma ihtimali vardır. Kullanıma engel değilse kullan, garantisi varsa gönder garantide baksınlar birde

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
İbrahim mesut tekin
Ekran kartı üstadı olarak bu kart kesinlikle Asus kartlarda beyaz yanar, eğer kırmızıysa ve bağlantıda sorun yoksa ya LED takılı kalmıştır yada PSU 0.1 Voltluk bir değeri yanlış veriyordur. Yada kartta bir sorun vardır. Bu karttan elimden 10'dan falza geçti, çoğu revizyonda bu ışık beyaz yanar. Farklı bir revizyonsa kırmızı yanma ihtimali vardır. Kullanıma engel değilse kullan, garantisi varsa gönder garantide baksınlar birde
Arkadaş sorunu gidermiş hocam psu kablosu kaynaklı bir sorunmuş. Normalde beyazken ışık kırmızıya döndüğü için konuyu açmıştı arkadaş. Şuan bir sorun yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,236
Üyeler
140,793
Son üye
Salihzzeki
Top Bottom