Neler Yeni

Çözüldü✓ Ekran kartı kullanımı %0 a düşmesi

selcukhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Selçuk Han Zengin
Hocam güncellemeler vs bu problemi yaratmış olabilir mi? Senin gibi bu oyunda bu problemi yaşayanlar olabilir.

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
İbrahim Toglu
kanka denemediğim bi bu kaldı bunu da yapıcam galiba
Sadece bu oyunda yapıyorsa sorunun kaynagı da belli ztn. Ancak sorunun kendisi oyun içi dx11-12 ayarları olabilir veya oyunun shaderleri tam yüklenemediği için yapıyor olabilir veya oyunun geliştiricileri güncelleme ile bk etmiş olabilirler.
Seninle benzer sorunu yaşayanlar da var onların da çözüm bulamadığı görülüyor.

gLow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Utku Güceoğlu
Hocam güncellemeler vs bu problemi yaratmış olabilir mi? Senin gibi bu oyunda bu problemi yaşayanlar olabilir.
hocam dediğim gibi bunu da düşündüm ama güncelleme sonrasında başlamadı sorun. 2. sayfada bundan bahsetmiş olmam lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece bu oyunda yapıyorsa sorunun kaynagı da belli ztn. Ancak sorunun kendisi oyun içi dx11-12 ayarları olabilir veya oyunun shaderleri tam yüklenemediği için yapıyor olabilir veya oyunun geliştiricileri güncelleme ile bk etmiş olabilirler.
Seninle benzer sorunu yaşayanlar da var onların da çözüm bulamadığı görülüyor.
yorumları okudum yapabilecek bir şey yok.. olurda çözümü varsa ve buraya yazılırsa diye ara sıra bakıcam

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Batın Köse
Hocam ekran kartına stres testi yapar mısın uzun süre eğer orada da olmazsa sorun oyunda yapacak bir şey yok güncelleme ile felan düzeltirler herhalde

gLow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Utku Güceoğlu
Hocam ekran kartına stres testi yapar mısın uzun süre eğer orada da olmazsa sorun oyunda yapacak bir şey yok güncelleme ile felan düzeltirler herhalde
hocam onu yapalı yaklaşık 1 hafta falan oldu sonuçların ss ini almadım ama sonuçlar gayet iyiydi

gLow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Utku Güceoğlu
Oyuna gelen son güncellemeyle beraber aylardır eziyet çektiğim anlık donmalar tamamen geçti. Yardım etmeye çalışan herkese teşekkürler

Top Bottom