Neler Yeni

EKRAN KARTI MI NVIDIA MI YOKSA AMD MI

Astrous

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Mehmet Cengizhan Çakıroğlu
Fiyat performans olarak AMD hem işlemcide hemde ekran kartında benim için en önde. NVİDİA'ya göre ucuz kartalr üretiyolar ancak stabilite olarak NVİDİA önde. Şahsen ben AMD kullanıyorum ve gayet memnunun hem ekran kartını hemde işlemciyi. Ucuz f/p sistem toplamak isteyenler için AMD ilaç gibi geliyor bana fikrimi sorarsanız türkiye için AMD derim.

ozberk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ozberk
EKRAN KARTLARI ARASINDAKI FARK NEDIR MSI MI NVIDIA MI AMD MI HANGISI DAHA IYI OYUN PERFORMANSI AÇISINDAN
nvidia iyi yada amd iyi diyemeyiz parasına göre hepsi f/p arıyorsan amd diyebilirim ama paranın sonu yoksa 2080ti a rakip amd kartı yok suan piyasada Msi a gelirsen cok farklı şey yada asus gigabyte gibi markalar kısaca özet gecersek bu 2 modeli modifiye yapıp sunar size

Burakblue

80+
Oyun yapımcıları oyunlarının çoğunu nvidia kartlar ile yapıyorlar. Nvidia her seviyeye uygun ekran kartı üretiyor. AMD ekran kartı arıyorsan rx570, nvidia ekran kartı arıyorsan gtx 1650 gtx 1660 super tarzı kartlar ile başlamanı tavsiye ederim

Xkarea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Muhammed enes yalçın
yani modele göre değişir aslında ama nvidia kartlar daha stabil ve güncellemeleri daha kararlı çalışır oyle söyleyim kararı siz verirsiniz ?
EVDE AMD VE NVIDIA DAHIL 4 PC VAR NVIDIALAR DAHA IYI GIBI

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
VOLKAN HAKAN DANIŞAN
Amd daha mantıklı bir seçim ama amd alıcaksan kesinlikle sapphire nitro + al iyi günler

Murat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Murat arslan
Ekran kartını nvidia yapar tasarımını msi veya asus yapar

Astrous

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Mehmet Cengizhan Çakıroğlu
Hemde AMD rx 580 ilk çıktığında gtx 1060 kartından gerideydi ancak gelen güncellemeler ile fark attı. Ancak NVİDİA GPU'larının driverleri fps arttırmıyor internetten izleyebilirsiniz. Şahsen benim favori kartım RX 5700XT.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
EKRAN KARTLARI ARASINDAKI FARK NEDIR MSI MI NVIDIA MI AMD MI HANGISI DAHA IYI OYUN PERFORMANSI AÇISINDAN
Şimdi şöyle bir karışıklık yaşamışsın Msi hem Amd nin hem Nvidia nın ekran kartlarını üretiyor.Hangisi iyi demek şöyle bakıyoruz Msı,Asus bide Gigabyte markaları olsun bu ekran kartları fiyatları nasil aynı modellerde hepsinde ortak modelden kıyaslaman lazım(örnek Rtx 2060) ikinci olarak soğutma ve önem veriyorsan dış görünüş yani Asus bir kart ile Msi bir kart sana ayni performansi veriyor diyebiliriz.

Unknown

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yasin Karakış
Bence kesinlikle nvidia ekran kartı almalısın. E sporcuların hepsi nvidia ekran kartlarını tercih ediyorlar .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,271
Üyeler
149,522
Son üye
J3xt
Top Bottom